Документи Підприємця Форевер


Заява Покупця Форевер

Для того щоб стати Покупцем Форевер в Україні, роздрукуйте та заповніть цю заяву, підпишіть її у свого Спонсора і передайте разом з першої стор. паспорта в головний офіс ФЛПЮ в м.Києві для схвалення уповноваженими представниками компанії.

Вступ до компанії безкоштовний.

Заяву заповнювати друкованими літерами. Заяви з неповною або нерозбірливою інформацією прийняті не будуть.


Бланк замовлення

“Бланк замовлення” оформляється в тому випадку, якщо Ви робите замовлення тільки на свій номер, тобто тільки на один номер покупця.

1. Замовлення повинне бути оформлене на бланку з обов’язковим зазначенням усіх реквізитів (ПІБ, номер покупця, номер паспорта, контактний телефон, адреса доставки).

2. Мінімальне замовлення для оптової ціни – 1010 грн.

3. Якщо Ваше замовлення більше 1 кредитної коробки, то доставку продукції оплачує компанія ФЛП Юкрейн, якщо Ваше замовлення менше 1 кредитної коробки, то доставка здійснюється за Ваш рахунок.

4. Відправка товару здійснюється на наступний день після зарахування грошей на розрахунковий рахунок, або надання копії банківського документа, що підтверджує оплату, факсом +38 (044) 338-01-28 або на пошту: flpu.zakaz@gmail.com , (Ви повинні обов’язково переконатися, що цей документ отриманий і читабельний).

5. Замовлення, зроблене в останній робочий день місяця, автоматично переноситься на перший робочий день наступного місяця.

Бланк замовлення спільного 

  1. “Бланк замовлення спільного” оформляється, якщо Ви замовляєте продукцію на два або більше номери Підприємця Форевер (ПФ). Відповідальність за оформлення замовлень і використання бонусів ПФ, несе людина, яка безпосередньо відправло замовлення.
  2. Замовлення повинно бути оформлене на бланку з обов’язковим зазначенням усіх реквізитів (ПІБ, номер покупця, номер паспорта, контактний телефон, адреса доставки).
  3. Мінімальне замовлення для оптової ціни – 1010грн.
  4. Якщо Ваше замовлення більше 1 кредитної коробки, то доставку продукції оплачує компанія ФЛП Юкрейн, якщо Ваше замовлення менше 1 кредитної коробки, то доставка здійснюється за Ваш рахунок.
  5. Відправка товару здійснюється на наступний день після зарахування грошей на розрахунковий рахунок, або надання копії банківського документа, що підтверджує оплату, (факсом 38 (044) 338-01-28 або на пошту: flpu.zakaz@gmail.com , (Ви повинні обов’язково переконатися, що цей документ отриманий і читабельний).
  6. 5. Замовлення, зроблене в останній робочий день місяця, автоматично переноситься на перший робочий день наступного місяця.

Заява про відкриття міжнародного спонсорування 

Якщо Ви (український Підприємець Форевер) хочете працювати і залучати людей в будь-якій іншій країні, де офіційно відкритий офіс компанії Форевер Лівінг Продактс, роздрукуйте та заповніть цей документ.

Передайте його до головного офісу ФЛПЮ в м.Києві в відділ замовлень. e-mail: flpu.zakaz@gmail.com .


Заява про змінення країни проживання 

Якщо Ви, будучи українським Підприємцем Форевер, збираєтеся переїжджати в іншу країну, де відкритий офіс Компанії, на постійне місце проживання, – роздрукуйте та заповніть цей документ.

Передайте його до головного офісу ФЛПЮ в м.Києві. до відділу замовлень. e-mail: flpu.zakaz@gmail.com .


Заява на відновлення паролю на глобальному сайті www.foreverliving.com

Підприємці Форевер, у яких заблоковано доступ до персональної сторінки своєї активності https://www.foreverliving.com/distribNew/Login.do?store=UKR  можуть відновити пароль самостійно, натиснувши на кнопку “(Forgot your password?)”.

Підприємці Форевер, які з яких-небудь причин не отримали по Укрпошті свою першу роздруківку Бонусного звіту (Bonus Recap), що містить пароль доступу до Персональної сторінки на сайті, можуть отримати пароль на свою електронну пошту протягом двох робочих днів. Для цього потрібно, заповнити форму «Заява на відновлення пароля» і відіслати її по електронній пошті на flpu@foreverliving.com.ua . В темі листа вказуйте: “зміна пароля”, а також своє прізвище та ініціали.

Додатково: Заповнювати “Заяву” слід тільки в електронній формі, і в електронній формі відправляти на пошту – flpu@foreverliving.com.ua . Заяви НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ на інші адреси електронної пошти Компанії або по факсу. Заяву для кожного окремого Покупця Форевер надсилайте, будь ласка, в окремих листах.


Заява на підписку на СМС розсилку

Якщо Ви бажаєте отримувати регулярну СМС розсилку від Компанії ФЛПЮ і підписати на розсилку Підприємців Форевер своєї структури, заповніть в електронній формі «Заява на підписку на СМС розсилку» і відправте на електронну адресу: flpu.sms@foreverliving.com.ua  (заяви відправлені на інші поштові адреси прийматися не будуть).


Заява на змінення спонсора