Алое Біоцелюлозна Маска

Код продукту: 616
В ході унікального процесу, розробленого в Форевер, бактеріям згодовується наш гель Алое вера з наших же полів, а також морські водорості, які на певній стадії ферментації перетворюються в біоцелюлозні волокна. Ці волокна переплітаються, створюючи неймовірно гігроскопічна і пластичну маску. Після закінчення процесу біоцелюлозна маска просочується зволожуючою сироваткою з гелем Алое вера, кінським каштаном і антиоксидантами.

Опис продукту

Глибоко відновлює і зволожує шкіру.

Алое Біоцелюлозна маска забезпечує потужну, поживну гідратацію, використовуючи прогресивні технології і натуральні інгредієнти. Ця маска нового покоління являє собою біоцеллюлозное волокно. Цей матеріал легко огортає кожний контур вашого обличчя, що дозволяє масці проникати глибоко в тонкі лінії і зморшки, куди традиційні маски не доходять.

Алое Біоцелюлозна маска забезпечує двофазну дію. Особливим бактеріям згодовується наш гель Алое вера з наших же полів, а також морські водорості, які на певній стадії ферментації перетворюються в біоцелюлозні волокна для заспокоєння, пом’якшення та кондиціонування шкіри.

Крім того, до складу входить зелений чай і кінський каштан, які омолоджують тьмяну шкіру, допомагають боротися з вільними радикалами і ознаками старіння, а також заспокоюють шкіру і зменшують появу почервоніння.

Наша біоцелюлозна маска проста у використанні і не вимагає змивання. Просто втирайте залишилася сироватку в обличчя і шию. Оскільки біоцелюлоза дозволяє сироватці проникати в багато разів глибше, ніж традиційні маски, ви відчуєте сильне зволоження з пролонгованою дією.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

5 окремих масок 25 г

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

Вода, пропандіол, Стабілізований Гель Алое Вера, гліцерин, глікозил трегалоза, гідрогенізований крохмаль гідролізат, 1,2-гександіол, гідроксіацетофенон, манітол, амоній гліціррізат, кофеїн, глюконат цинку, екстракт насіння кінського каштана, ксантанова камедь, екстракт листя камелії китайської, гідролізований склероціева камедь, гіалуронат натрію.

ЗАСТОСУВАННЯ

  1. Відкрийте пакет і розгорніть маску.
  2. Маска захищена тканиною з обох сторін. Зніміть один шар і викиньте його.
  3. Нанесіть маску на обличчя. Обережно натисніть, щоб маска надійно трималася.
  4. Зніміть другий шар тканини і викиньте його.
  5. Зніміть маску приблизно через 20 хвилин. Не вимагає споліскування.

Переваги

• Омолоджує тьмяну шкіру, допомагає боротися з ознаками старіння
• Заспокоює шкіру і зменшує почервоніння
• Шкіра стає м'якою і еластичною, і просто сяє зсередини

Сертифікати по продукції

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *