Алое Евер Шілд

Код продукту: 067
Дезодорант Алое Евер Шілд дає нам захист від неприємного запаху протягом усього довгого дня, і може бути використаний відразу ж після прийняття душу або видалення волосся, не викликаючи відчуття печіння. ФЛП розробила продукт, що максимально використовує природні дезодоруючі властивості Алое вера, без додавання інгредієнтів, які могли б поставити під загрозу наше здоров'я. Субстанції, що знаходяться в соку алое, запобігають неприємному запаху, але не зупиняють процес потовиділення, що дуже важливо для здоров'я людини. Повне припинення потовиділення, що досягається за допомогою антиперспірантів, які часто містять солі алюмінію, шкодить здоров'ю, оскільки токсини, які збираються в шкірі, не виводяться назовні.

Опис продукту

Ніжна сила Алое для захисту на весь день.

 

Свіжий аромат і ніжний вплив дезодоранту Форевер Евер Шілд забезпечує надійний захист від запаху з пахв на цілий день, перш за все, завдяки дії гелю алое.

Форевер Евер Шілд містить значну кількість чистого гелю з м’якоті листа Алое вера з власних полів Форевер.

Багата текстура і заспокійлива дія на шкіру дозволяє дезодоранту м’яко ковзати по шкірі, не подразнюючи її. Ось чому його можна застосовувати відразу ж після прийняття душу.

Крім того, Форевер Евер Шілд не залишає плям на одязі. Свіжий приємний аромат дезодоранту ніколи не буває нав’язливим.

Зберігайте відчуття свіжості весь день, навіть тоді, коли стає спекотно або посилюється тиск ззовні. Зустрічайте новий день з упевненістю в тому, що Форевер Евер Шілд збереже ваше відчуття чистоти і свіжості!

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

92.1г

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

Пропіленгліколь, вода, стеарат натрію, сік листя алое Барбаденсіс

(Стабілізований гель Алое вера), ароматизатор (парфум), триклозан.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Щодня наносьте Алое Евер Шілд в область пахв для відчуття чистоти і свіжості протягом всього дня.

Переваги

• Не містить жорстких алюмінієвих солей
• Ідеально підходить для всіх типів шкіри, навіть чутливої.
• Багата, ніжна текстура
• Не залишає плям на одязі

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльноості, не містить глютен, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *