Алое Ягідний Нектар

Код продукту: 034
Форевер Алое Ягідний Нектар - освіжаючий мікс журавлини, солодких яблук і стабілізованого гелю з м'якоті листа алое. Як і інші наші напої, він володіє всіма корисними для травної та імунної систем властивостями, а також підвищує рівень енергії в організмі. Журавлина є суперпродуктом з високим вмістом вітаміну С. Також вона містить і проантоціанідіни - потужні антиоксиданти, які підтримують здоров'я сечостатевої системи.

Опис продукту

Всі переваги з потужним ягідним зарядом.

 

Освіжаюча журавлина поєднується з солодкими нотками яблук, щоб надати свіжість нашому Гелю Алое Вера. В результаті виходить освіжаючий напій, який не тільки сприяє травленню, але і наповнений фітонутрієнтами і вітамінами.

Коли ми говоримо, що наш Алое Ягідний Нектар містить наше Алое вера, ми не перебільшуємо. Цей напій містить 86% стабілізованого гелю з м’якоті Алое вера в поєднанні з концентратами натуральних фруктових соків для підтримки імунної системи і підтримки природного рівня енергії.

Алое, використане в цьому чудовому напої, збирають вручну з наших власних полів. Наш алое перший в своєму роді, який отримав сертифікат Міжнародної Ради по Вивченню Алое за чистоту і дієвість.

Алое вера має природні очисні властивості, які сприяють всмоктуваності поживних речовин з продуктів харчування, сприяючи при цьому зростанню корисних бактерій. Унікальний полісахарид, ацеманнан, та інші поживні речовини допомагають підтримувати іммуннітет.

Вибух журавлини і солодких яблук забезпечує природне походження, гострий аромат. Суперпродукт – журавлина, має антиоксидантну дію, яка в 20 разів вище, ніж у вітаміну C, і містить проантоціанідіни, які підтримують здоров’я сечовивідної системи на додаток до вітаміну C.

Спеціальний фітонутрієнт з яблука, кверцетин, є ще одним потужним антиоксидантом, який допомагає зробити Алое Ягідний Нектар здоровим і чудовим напоєм.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Стабілізований гель Алое вера, 86% м’якоті алое, аскорбінова кислота і лимонна кислота, натуральний яблучний сік (концентрат), фруктоза, концентрат журавлини.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Перед вживанням збовтати, після відкриття зберігати в холодильнику

 

Переваги

• Містить 86% чистого гелю з м'якоті листа алое
• Підтримує здорове травлення
• Сприяє зміцненню імунітету
• Сприяє засвоєнню поживних речовин
• Допомагає підтримувати рівень природної енергії
• Журавлина підтримує здоров'я сечовивідних шляхів

Сертифікати по продукції

Не тестований на тваринах, Сертифікат Міжнародної Ради по Вивченню Алое, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, Не містить глютен, підходить для вегетаріанців і веганів.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *