Арджі+

Код продукту: 473
Це - унікальний продукт для підтримки і зміцнення здоров'я серцево-судинної системи. До його складу входить амінокислота L-аргінін, яку вчені називають «чудодійні Молекулою», що знижує рівень холестерину більш ефективно, ніж будь-яка інша амінокислота. Окис азоту, що утворюється з L-аргініну, розслаблює судини, посилюючи кровопостачання і кровонаповнення органів і тканин, підтримує нормальний рівень артеріального тиску, благотворно впливає на здоров'я передміхурової залози, сприяє різкому підвищенню активності клітин натуральних кілерів - головного компонента імунної системи нашого організму, а також стимулює вироблення гормону росту, що сприяє зменшенню жирових відкладень і збільшення м'язової маси.

Опис продукту

Зручний стік, що містить в собі силу і витривалість.

 

Арджі + від Форевер містить в собі набагато більше, ніж просто ягідний смак. Основний інгредієнт, L-аргінін, є потужною амінокислотою, яка допомагає організму створювати «чудодійну молекулу» оксиду азоту. Коли L-аргінін перетворюється на оксид азоту, він відіграє важливу підтримуючу роль у здоров’ї серцево-судинної системи, сприяє оптимальному кровообігу і здоров’ю внутрішніх кровоносних судин, дозволяючи кисню, крові й поживним речовинам більш ефективно розподілятися по всьому організму.

 

Розширення кровоносних судин, викликане оксидом азоту, не тільки сприяє оптимальному кровообігу, але також відіграє важливу роль в діленні клітин і підтримці імунної функції. Арджі + розширює можливості серцево-судинної системи, додаючи ключові поживні речовини для серця. Вітамін D необхідний для імунітету і здоров’я скелета, а вітаміни групи В сприяють виробленню енергії та обміну речовин.

 

Ми також додали в нашу формулу виноградну шкірку і гранат за їх сильні антиоксидантні властивості. Простіше кажучи, один стік Арджі + допомагає підтримувати кровообіг і здоров’я серцево-судинної системи, імунітет, спортивну форму, м’язову функцію, енергію і багато іншого для створення максимальної продуктивності під час щоденної рутини.

 

Просто висипайте вміст стіку в воду або додайте його до свого улюбленого напою. Арджі + прекрасно поєднується з Алое Ягідним Нектаром або нашим 99,7% чистим гелем Алое Вера. Зміцніть свій активний спосіб життя з Арджі + і розкрийте свій потенціал на повну.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

30 стіків

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Вітамін D, повний набір вітамінів групи В, гранат, виноградна шкірка.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Змішайте один стік-пакет поліпшеної формули Арджі + зі склянкою води або іншого напою один раз в день. Проконсультуйтеся з лікарем перед використанням, якщо ви вагітні, годуєте грудьми або маєте захворювання. Перед використанням прочитайте зовнішній пакет. ЦЯ ОДИНИЦЯ НЕ ЕТИКЕТОВАНА ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПРОДАЖУ. ЗБЕРІГАЙТЕ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ.

Переваги

• Допомагає підтримувати серцево-судинну систему
• Підтримує виробництво оксиду азоту
• Незамінна для спортсменів
• Смачний ягідний аромат

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, не містить глютен, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *