Батончик Форевер Фаст Брейк

Код продукту: 520
Батончики Форевер Фаст Брейк допомагають підтримувати необхідний рівень енергії і ідеальну вагу, вони також неймовірно приємні на смак. Шоколадний батончик з арахісовим маслом містить 11 грамів білку, вітаміни, мінерали та 3 грами клітковини. Батончики Форевер Фаст Брейк прискорюють жировий і вуглеводний обмін, не містять трансжирів і холестерину.

Опис продукту

Зробіть паузу і вгамуєте легкий голод за допомогою чарівного енергетичного батончика. Отримайте задоволення і насолоду від неймовірним смаком арахісового масла і шоколаду з 11 грамами білку.

 

Форевер Фаст Брейк – це прекрасна заміна їжі; смачний, вітамінний, містить 11 грам білку, як у двох яйцях! Цей чудовий енергетичний батончик – відмінний компаньйон для програми контролю ваги, яка може допомогти вам досягти ваших цілей і при цьому забезпечує вас необхідним харчуванням. 3 грами клітковини, які ви отримаєте, допоможуть вам почувати себе ситим довше і сприяють здоровому травленню.

 

Це нове покоління протеїнових батончиків з вітамінами і мінералами, які були обрані, щоб допомогти прискорити метаболізм жирів і вуглеводів, при цьому забезпечуючи ваш організм ключовими поживними речовинами. Фактично, ви можете замінити до двох прийомів їжі в день цим універсальним протеїновим батончиком, завдяки кількості білку, клітковини і вітамінів, доступних в кожній порції.

 

Досягнення ваших цілей втрати ваги може мати прекрасний смак, і при цьому ви відчуваєте себе ситими і зарядженими енергією. Цей енергетичний батончик може допомогти вам контролювати свою вагу, а також стати частиною вашої дієти і програми вправ.

 

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

1 шт (56г)

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Замінити батончиками Форевер Фаст Брейк не більше двох прийомів їжі на день. Батончики можуть допомогти контролювати вагу в рамках програми контролю ваги і програми вправ.

Переваги

• 11 грам білка
• Заміна їжі та заряд енергії
• Смак арахісового масла і шоколадний аромат
• Не містить транс-жири або холестерин

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльносты, не містить глютен, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *