Філдз оф Грінз

Код продукту: 068
Це комбінація паростків ячменю (що містять калій, кальцій, магній, залізо, натрій, мідь, фосфор, цинк, марганець), паростків пшениці (що містять вітаміни, мінерали та мікроелементи) і люцерни (багатою мінералами, вітамінами А, В6, Е, К) . Крім того, до складу продукту входить кайенский перець, який допомагає підтримувати здорове кровообіг і травлення.

Опис продукту

Детоксикація за допомогою природної сили зелені.

 

Харчуватися правильно не завжди буває зручно. Наш квапливий спосіб життя сприяє тому, щоб ми їли на ходу, ускладнюючи тим самим вживання рекомендованої кількості вітамінів і поживних речовин.

 

Форевер Філдз оф Грінз – це швидкий і простий спосіб очищення і детоксикації, який одночасно забезпечує вас поживними речовинами, необхідними вашому організму щодня.

 

Чому зелень так важлива? Деякі хороші продукти – це більше, ніж просто необхідний компонент будь-якого раціону. Вони містять важливі фітонутрієнти, ферменти, амінокислоти і вітаміни.

 

Паростки пшениці, паростки ячменю і люцерна – три компоненти, які, як доведено неодноразово, допомагають очищати й детоксифікувати організм. Паростки пшениці мають лужні властивості, які допомагають підтримувати здоровий спосіб життя.

 

Кайенский перець допомагає вашому організму підтримувати здорове травлення і кровообіг.

 

Якщо у вас немає часу на збалансований раціон, подбайте про те, щоб Форевер Філдз оф Грінз завжди був під рукою. Форевер Філдз оф Грінз – ідеальне доповнення для активного і насиченого способу життя.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

80 таблеток

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Сорбіт, мед, стеарат магнію, стеаринова кислота і діоксид кремнію. Містить пшеницю.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Приймати по одній таблетйф 2 рази на день

Переваги

• Підтримує виробництво оксиду азоту
• Допомагає підтримувати серцево-судинну систему
• Сприяє покращенню спортивних результатів
• Смачний ягідний аромат

Сертифікати по продукції

Не тестований на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, Не містить глютен, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *