Форевер АйВіжн

Код продукту: 624
Форевер АйВіжн - передова добавка для очей для сучасного світу. Клінічно вивчений Lutemax 2020® допомагає вашим очам зменшити вплив на них синього світла від комп'ютерів, планшетів, телефонів і телевізійних екранів. Але на цьому переваги не закінчуються. Інноваційна суміш каротиноїдів, вітамінів і антиоксидантів робить Форевер АйВіжн ідеальної щоденної добавкою для тих, хто хоче підтримати здоров'я і довголіття очей.

Опис продукту

Підтримка для очей в цифрову епоху.

У нинішній час цифрових технологій нашим очам доводиться витримувати небувалі раніше навантаження. Вони відсівають ультрафіолет і різні забруднення, а також годинами піддаються впливу штучного синього світла, яке щодня виходить з різних мобільних пристроїв, комп’ютерів і телевізорів. При тому, що правильне харчування – це перша лінія захисту наших очей, більшість продуктів в нашому раціоні містять абсолютно недостатню кількість поживних речовин і антиоксидантів, необхідних для очей.

Представляємо Форевер АйВіжн, революційну добавку, призначену для того, щоб, як ніколи раніше, полегшити і спростити харчування і захист ваших очей. Формула цього продукту наповнена вітамінами, антиоксидантами, рослинними компонентами і новітніми науково дослідженими інгредієнтами для повноцінної підтримки очей в сучасних умовах.

Форевер АйВіжн містить екстракт чорниці, вітаміни С і Е, що захищають клітини від оксидативного стресу, бета каротин з вітаміну А – поживну речовину, що міститься в моркві та інших продуктах і сприяє підтримці нормального зору. Форевер доповнила силу бета каротину додаванням цинку, який не тільки підтримує нормальний зір, але і сприяє засвоєнню вітаміну А, роблячи його більш біодоступним.

Якщо вибрати тільки один інгредієнт, який робить АйВіжн продуктом майбутнього в сфері добавок для очей, то це буде клінічно досліджений Lutemax®2020. Цей ефективний інгредієнт піднімає підтримку для очей на абсолютно новий рівень, допомагаючи підтримати ваші очі та захищаючи їх від синього світла, випромінюваного цифровими пристроями та іншими штучними джерелами світла, такими, як LED компактні флюоресцентні лампи. LutemaxR2020 також надає підтримку сітківки і внутрішнім органам очей, зокрема макулі, яка відповідає за максимально чистий і чіткий зір, а також за процес розрізнення кольорів вашим оком.

Лютеїн – це інгредієнт, використовуваний в добавках для очей. Однак сьогоднішній спосіб життя вимагає значно більшого, ніж просто лютеїн. Ось чому Lutemax®2020 в складі Форевер АйВіжн містить три каротиноиди, які природно містяться в пігменті макули: лютеїн, RR зеаксантин і мезо-зеаксантин.

Форевер АйВіжн – це ідеальна щоденна підтримка очей для людей будь-якого віку, які бажають підтримати здоров’я і тривалість функціонування своїх очей. Кожному підуть на користь потужні інгредієнти, що містяться в інноваційній формулі цього продукту.

Завдяки інноваційним інгредієнтів, що містяться у формулі Lutemax®2020, ви на власні очі побачите, чому Форевер АйВіжн – ідеальна добавка для очей в цифрову епоху.

 

 

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

60 желатинових капсул

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Соняшникова олія, риб’ячий желатин, зволожувач (гліцерин), Lutemax®2020, екстракт календули квіткової (Tagetes erecta) (лютеїн і зеаксантин), вітамін С (аскорбінова кислота), вітамін E [d-альфа-токоферол, соєве масло], стабілізатор (бджолиний віск), вода, екстракт плодів чорниці (Vaccinium myrtillus), олія насіння моркви (Daucus carota subsp. sativus) олія насіння [олія насіння моркви, олія каноли, олія насіння соняшнику], цинк (оксид цинку), сік чорної моркви (Daucus carota subsp. Sativus), вітамін А (бета-каротин).

Рада алергікам: інформацію про аллергени див. Інгредієнти виділені жирним шрифтом.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Приймайте по дві капсули щодня в якості дієтичної добавки.

 

Переваги

• Підтримує здоровий зір
• Допомагає знизити вплив синього світла від цифрових пристроїв
• Підтримує швидкість обробки зображень
• Містить всі три каротиноиди, необхідні для підтримки здоров'я очей

Сертифікати по продукції

Кошерності, Халяльності.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *