Форевер Актив Гіалурон

Код продукту: 264
Дія Форевер Активний Гіалурон направлено на суглоби, на збереження, підтримку і відновлення їх працездатності. До складу цієї харчової добавки входить унікальна форма низькомолекулярної гіалуронової кислоти (НА), яка володіє зволожуючими і пом'якшуючими властивостями, а в поєднанні з маслом імбиру і куркуми, робить її одним з найбільш високоефективних засобів у вирішенні проблем з суглобами.

Опис продукту

Інноваційний і натуральний засіб для підтримки здоров’я суглобів.

 

Підживлюйте свої суглоби і продовжуйте вести активний спосіб життя з Форевер Активний Гіалурон. Ця передова суміш підтримують суглоби інгредієнтів, таких як імбир і куркума, є відмінним доповненням до активного способу життя. Спортсменам відомо, що імбирне масло і корінь куркуми сприяють нормальній роботі суглобів. Ці інгредієнти грають важливу роль в Форевер Активний Гіалурон поряд з ефективністю додаванням гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота – це особливий білок. Він проводиться в нашому організмі і виконує функцію змащування і пом’якшення суглобів.

 

Наша інноваційна формула використовує унікальну форму гіалуронової кислоти з низькою молекулярною вагою. Крім поліпшення здоров’я і функціонування суглобів, ця речовина підтримує зволоження шкіри і може в 1000 разів перевищувати його ефективність у порівнянні з водою. Підтримка активного способу життя – запорука гарного самопочуття.

 

Спробуйте використовувати Форевер Активний Гіалурон з нашим напоєм Форевер Свобода, щоб забезпечити оптимальну мобільність і максимізувати опорно-рухові функції!

 

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

60 капсул

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

Соєва олія, желатин, гліцерин, жовтий бджолиний віск, мальтодекстрин, очищена вода, оксид цинку і лецитин. Містить сою.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

2 капсули в день

Переваги

• Змащує і захищає суглоби
• Сприяє правильній роботі суглобів
• Підтримує зволоження шкіри

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат халяльності, не містить глютен, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *