Форевер Бджолине Молочко

Код продукту: 036
Це унікальний продукт бджільництва, природна суміш білків, амінокислот, ліпідів, вуглеводів, жирних кислот, вітамінів: А, С, D, Е і комплексу вітамінів групи В. Є ефективним противірусним, антибактеріальним засобом, справляє потужну биостимулирующее дію, пов'язану з високою біологічною активністю маточного молочка, тим самим сповільнюючи процеси старіння. Володіє протирадіаційними властивостями і має тонізуючу дію, підвищує стійкість до стресів, нормалізує артеріальний тиск, стан судин і метаболізм.

Опис продукту

Дійсно королівське харчування!

 

У чому секрет довголіття бджолиної матки? Це її королівська дієта. Тепер ви можете доповнити своє харчування тією самою їжею, яка живить королеву: маточним молочком. Бджолина матка живе на роки довше, ніж інша частина рою. Єдине речовина, яку вона їсть під час свого правління вуликом, – це маточне молочко.

 

Коли робочі бджоли вирішують створити нову королеву, вони годують личинку в великих кількостях, щоб перетворити її на королівську особу. Маточне молочко – це живильне паливо, яке містить 10-HDA, також відому як кислота бджолиної матки. Це жирна кислота, що міститься в маточному молочці, як вважають, є джерелом багатьох його корисних властивостей.

 

Також маточне молочко містить натуральні білки, жирні кислоти, мінеральні солі, амінокислоти й вітаміни для підтримки здоров’я і гарного самопочуття, а також є природним джерелом енергії. Форевер Бджолине Молочко легко всмоктується і легко засвоюється. Спробуйте його в комплексі з Форевер Бджолиним Пилком і Форевер Бджолиним Прополісом для створення своєї власної королівської дієти.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

60 таблеток

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Сорбіт, фруктоза, лимонна кислота, натуральний апельсиновий ароматизатор, стеаринова кислота, стеарат магнію і діоксид кремнію.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Одна таблетка, два рази на день.

Переваги

• Підсилювач природної енергії
• Підтримує здоров'я і добре самопочуття
• Все натуральне

Сертифікати по продукції

Не тестований на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, Не містить глютен, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *