Форевер Бджолиний Пилок

Код продукту: 026
Вкрай важливим є те, що бджоли збирають мед і пилок з цілющих рослин, які в достатку ростуть в одному з найблагополучніших, з точки зору екології, місць в світі: високогірних районах пустелі Соноран, штат Арізона. Форевер Бджолиний Пилок вважається найдосконалішим природним поживним продуктом, оскільки він містить практично всі найважливіші, життєво необхідні компоненти: білок, амінокислоти, вітаміни, комплекс мікроелементів і ферменти. Пилок підвищує енергетичний рівень організму, фізичну витривалість, розумові здібності, надає підтримку імунній системі, травленню; сприяє схудненню, захищає від серцевих захворювань, артриту, стресу. Вважається, що вживання бджолиного пилку сприяє уповільненню процесу старіння.

Опис продукту

Природний суперпродукт.

 

Форевер Бджолиний Пилок об’єднує всю міць чистого бджолиного пилку і меду для поєднання харчування і енергії! Літаючи від квітки до квітки, бджоли запилюють рослини і живлять нашу екосистему. Бджоли використовують пилок, який вони збирають, для приготування їжі, яка живить, насичує і зміцнює весь рій. Скористайтеся перевагами природної енергії і витривалості разом із бджолиним пилом. Бджолиний пилок є відмінним природним джерелом поживних речовин, включає в себе білки, амінокислоти, вуглеводи, вітаміни і мінерали. Ця таблетка, що легко засвоюється, гарантує, що ваш організм отримає все необхідне харчування природним шляхом. Як правило, бджолиний пилок споживається у вигляді м’яких на смак гранул, що додаються в їжу, або просто розжовуються. Але тільки не Бджолиний Пилок Форевер. Ми спакували всі ці компоненти в таблетку, яку легко приймати, змішавши їх з м’яким і смачним медом! Наш Бджолиний Пилок є фаворитом. Це абсолютно природне джерело енергії і харчування, яке буде допомагати вам протягом дня.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

100 таблеток

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Мед, стеаринова кислота, диоксид кремнію і маточне молочко.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Почніть з прийому 1/4 таблетки на день, потім поступово збільшуйте споживання до однієї таблетки три рази на день. Перш ніж приймати цю або будь-яку іншу харчову добавку, проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Переваги

• Заряджає енергією
• Містить безліч біоактивних сполук
• 100% натуральний

Сертифікати по продукції

Не тестований на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, Не містить глютен, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *