Форевер Бджолиний Прополіс

Код продукту: 027
Прополіс - речовина, що збирається і використовується бджолами для підтримки стерильності й захисту вулика від інфекцій. Вона настільки ефективна, що вулики всередині більш стерильні, ніж більшість операційних кімнат. Поєднуючи в собі 22 амінокислоти, комплекс вітамінів групи B і збагачений маточним молочком, прополіс є найкращим природним антибіотиком. Це дуже сильний і абсолютно натуральний засіб для підтримки захисних властивостей організму. І, звичайно, немає більш безпечного методу профілактики простудних та інфекційних захворювань.

Опис продукту

Зміцнюйте свій організм так само, як бджоли зміцнюють свій вулик

 

Форевер Бджолиний Прополіс – це натуральна добавка, виготовлена ​​з речовини, яку бджоли використовують для дезінфекції та захисту свого вулика. Він також містить натуральні поживні речовини, які допомагають зміцнити організм людини.

 

Наша формула об’єднує всі переваги прополісу в жувальної таблетці, яка легко засвоюється. Дослідження показали, що речовини, які бджоли використовують для захисту рою, можуть також підтримувати природний захист нашого організму.

 

Бджолиний прополіс також є природним джерелом флавоноїдів, які містяться у фруктах і овочах. Люди збирали прополіс із вуликів протягом тисяч років. Ассірійці і греки споживали прополіс для зміцнення здоров’я. Форевер Бджолиний Прополіс пропонує вам повноцінні живильні речовини “прямо з вулика”.

 

Ми використовуємо натуральні інгредієнти без додавання штучних барвників та ароматизаторів. Коли ви приймаєте Форевер Бджолиний Прополіс, ви отримуєте достатньо енергії для підтримки здорового, активного способу життя.

 

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

60 таблеток

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Ізолят соєвого білка, ріжкове дерево, мед, діоксид кремнію, мигдальний ароматизатор, кроскармелоза натрію, стеаринова кислота і маточне молочко. Містить сою, мигдаль.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Приймайте одну таблетку двічі на день. Слід розжовувати перед ковтанням. Проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цю або будь-яку іншу харчову добавку.

 

Переваги

• Підтримує захисні сили організму
• Містить натуральні поживні речовини
• Жувальні та легко засвоювані

Сертифікати по продукції

Не тестований на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, Не містить глютен, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *