Форевер Часник-Чебрець

Код продукту: 065
Відома рослина - часник містить сильний антибактеріальний агент, який, потрапляючи в кров, оберігає організм від інфекційних захворювань, раку та впливу радіації, дезінфікує легені, травний тракт і шкіру. Чебрець поліпшує травлення і посилює властивості часнику. Одна капсула містить активних речовин еквівалентно цілої голівці свіжого часнику, але без гострого запаху і печіння.

Опис продукту

Дует природних суперпродуктів у зручній та мякій капсулі.

 

І часник, і чебрець мають довгу історію використання в медичних цілях. Стародавні цивілізації вірили, що часник зберігає їх здоров’я і силу. Стародавні греки додавали чебрець в воду для купання і спалювали його як ладан, вважаючи, що він має властивості, які надають мужності. Римляни регулярно їли чебрець, переконані, що цілющі властивості цієї рослини захистять їх, якщо вони будуть отруєні ворогом.

 

Форевер Часник-Чебрець демонструє природний супердует. Часник підтримує здоров’я серцево-судинної системи, оскільки містить корисні сполуки, що сприяють здоровому кровообігу. Коли часник ріжеться або подрібнюється, ферменти реагують на утворення могутнього агента, що підвищує імунітет. З Форевер Часник-Чебрець ви отримаєте всі переваги 1000 мг часнику!

 

Чебрець містить антиоксидантні сполуки для боротьби з окислювальним стресом і пошкодженням клітин вільними радикалами, а також сапоніни, які сприяють зміцненню иммуннитета. Разом ці інгредієнти забезпечують потужне паливо для захисту організму. Корисні речовини часнику і тім’яну упаковані в зручну капсулу.

 

Виберіть Форевер Часник-Чебрець, щоб легко і зручно скористатися перевагами суперпродуктів з імунною підтримкою.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

100 капсул

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Масло каноли, желатин, гліцерин, лецитин, бджолиний віск, очищена вода, екстракт ріжкового дерева. Містить сою.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Приймати по одній капсулі під час їжі.

Переваги

• Допомагає поліпшити серцево-судинну функцію
• Допомагає забезпечити імунну підтримку
• Капсула без запаху

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат Міжнарожної Ради по Вивченню Алое, Сертифікат Кошерності, не містить глютен, підходить для вегетаріанців та веганів.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *