Форевер Дейлі

Код продукту: 439
Комплексний продукт, розробка якого стала справжньою революцією в області нутриціології. Форевер Дейлі є джерелом 55 найважливіших поживних речовин, ефективно засвоюються організмом. Крім того, Форевер Дейлі містить FVX20 запатентований комплекс фітонутриєнтів, біофлавоноїдів, антиоксидантів з 20 фруктів і овочів, які заповнять недолік поживних речовин в раціоні.

Опис продукту

Вітамінний заряд і сила алое.

 

Форевер Дейлі – це потужні полівітаміни, який ми посилили завдяки нашому ексклюзивному комплексу AOS Complex, в якому використовується алое, щоб максимізувати надходження поживних речовин в ваш організм. Навіть збалансований раціон може залишити прогалини в споживанні вітамінів.

 

Форевер Дейлі надає простий спосіб заповнити ці прогалини. Наша суміш містить 55 вітамінів і мінералів з натуральних компонентів, щоб заповнити прогалини в харчуванні та допомогти вам виглядати і подчувати себе краще. Але на цьому ми не зупинилися. Форевер Дейлі також включає нашу суміш FVX20, інноваційний синтез фітонутрієнтів і біофлавоноїдів, отриманих з фруктів і овочів.

 

Правильне харчування – це не тільки потрібну кількість вітамінів, які ви приймаєте, а і те, наскільки добре ваш організм засвоює ці вітаміни. Наш ексклюзивний AOS Complex являє собою комбінацію полісахаридів алое, вітамінів, мінералів, амінокислот і алое, спеціально розроблену для поліпшення засвоюваності організмом поживних речовин.

 

Форевер Дейлі – це відмінна добавка, яку можна приймати разом з Форевер Натур-Мін, нашою повною комплексною мінеральною добавкою, для забезпечення оптимального здоров’я і життєвої сили. Разом ви можете отримати ідеальну суміш вітамінів і мінералів, щоб доповнити збалансований, здоровий спосіб життя.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

60 таблеток

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Силіційована мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, натрію кроскармелоза, етилванілін, натрій карбоксиметилцелюлоза, декстрин, глюкоза, тригліцериди із середньою довжиною ланцюга, тринатрійцитрат.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Приймати по 2 таблетки на день

Переваги

• Ідеально збалансована суміш з 55 поживних речовин
• Прекрасне рішення для заповнення прогалин в споживанні вітамінів
• Ексклюзивний AOS Complex

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, Не містить глютен, Підходить для вегетаріанців і веганів.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *