Форевер Фокус

Код продукту: 622
Потрібно не просто прожити день, а контролювати кожну його мить за допомогою Форевер Фокус. Інноваційні та клінічно досліджені інгредієнти цього продукту підтримують ясність думки, концентрацію і організоване мислення. Він є ідеальним для спортсменів, студентів, професіоналів, а також людей у віці, які ведуть активне життя, оскільки підтримує когнітивне здоров'я і допомагає розігнати "туман в мозку". Залишайтеся бадьорими.

Опис продукту

Для підтримки ясності думки і фокусування

 

Всі ми схильні піддаватися відволікаючим факторам і долаємо труднощі, намагаючись бути на висоті кожен день своєму повсякденному житті. Нашої уваги вимагає робота, сім’я, домашні справи, хобі та вправи, ось чому дуже важко буває сфокусуватися на найбільш важливих справах. Кожному з нас не хочеться просто прожити день. Ми прагнемо до того, щоб самим вирішувати, як він буде прожитий. І тому так важливо вкласти в кожен день максимум розумових зусиль і концентрації.

 

Форевер Фокус – унікальна і ефективна суміш трав, вітамінів і мінералів. Форевер Фокус допомагає вам зберігати форму, продуктивність і фокусування. Також він сприяє підтримці на оптимальному рівні вашої розумової діяльності й природним чином захищає від впливу стресу.

 

Форевер Фокус об’єднує в собі природну користь рослинних екстрактів, таких як екстракти родіоли, бакопи, зеленого чаю і гуарани з корисними властивостями вітамінів В6, В12, пантотенової кислоти і цинку. Форевер Фокус ідеальний для студентів, спортсменів, професіоналів і людей похилого віку, які ведуть активний спосіб життя, але навряд чи взагалі знайдеться людина, що не бажає збільшити ефективність своєї діяльності за допомогою продукту, що поліпшує фокусування, концентрацію, розумову енергію, а також ясність думки і пам’ять .

 

Зробіть Форевер Фокус частиною своєї щоденної дієти, щоб поліпшити свою розумову діяльність і продуктивність.

 

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

120 капсул

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Зелений чай (Camellia sinensis), екстракт листя, бакопа (acopa monnieri), екстракт рослини, інгредієнти капсули (загущувач (гідроксіпропіл метилцелюлоза, карагенан), агент проти злежування (хлорид калію), LТірозін, Цитиколін (Когнізін), Родіола (Rhodiola rosea L ), екстракт кореня, гуарана (Paullinia cupana HBK), екстракт насіння [кафеін, екстракт насіння гуарани], гінкго (Ginkgo biloba), екстракт листя, цинк (цинку бісглітцінат), гліцин, регулятор кіслостності (лимонна кислота), агент проти злежування (діоксид кремнію)], стеарат магнію, пантотенова кислота (d-кальцію пантотенат), вітамін B6 (піридоксин HCl), вітамін B12 (стабілізатор) (дикальция фосфат), ціанокобаламін)

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Приймайте чотири капсули щодня. Для кращого результату не приймайте безпосередньо перед сном.

Переваги

• Вітаміни B6 і B12 сприяють нормальному функціонуванню нервової системи
• Вітаміни B6 і B12, а також пантотенова кислота допомагають боротися з втомою і занепадом сил.
• Пантотеновакислота сприяє нормалізації розумової діяльності
• Цинк покращує когнітивну функцію
• Цинк допомагає захищати клітини від оксидативного стресу

Сертифікати по продукції

Сертифікат кошерності, сертифікат халяльності.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *