Форевер Гарсінія Плюс

Код продукту: 071
Фрукт гарсінії камбоджійської містить компонент, який перешкоджає перетворенню вуглеводів на жири - гідроксіцитрінова кислота (HCA), яка є натуральним засобом для пригнічення апетиту і уповільнює дію ферменту, що перетворює калорії на жири.

Опис продукту

Розроблено для отримання кращих результатів.

 

Форевер Гарсінія Плюс розроблена, щоб сприяти вашому здоровому способу життя і допомогти вам у досягненні ваших цілей по контролю ваги. Зоряною складовою даного продукту є плід гарсінії камбоджійської, що містить гідроксікислоти (ГЛК).

 

Було доведено, що ця сполука тимчасово запобігає переробці вуглеводів в жири. Екстракт гарсініі, який використовується в даному продукті, містить високий рівень цієї важливої сполуки.

 

Оскільки гарсінія перешкоджає виробленню жиру, організм починає спалювати існуючі запаси жиру, що сприяє схудненню, особливо в поєднанні з розумною дієтою та програмою вправ. Цей неймовірний фрукт також є супресантом апетиту.

 

Дослідники в 1960-х виявили, що плоди гарсінії містять сполуки, які можуть вплинути на обмін речовин, пригнічуючи фермент, який перетворює калорії на жир. Гарсінія також не містить кофеїну, отже ви можете сміливо її застосовувати, не боячись зайвого порушення!

 

На додаток до гарсініі, ми додали пиколинат хрому. Якщо ваш організм має дефіцит цього важливого мінералу, ви можете відчувати втому і ваш організм починає виробляти зайвий жир.

 

Ви старанно працюєте, щоб правильно харчуватися і займатися спортом. Гарсінія Плюс – це відмінний продукт, який допоможе вам не збитися з цього шляху!

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

70 капсул

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ:

 

Екстракт гарсінії камбоджійської, олія сафлорова, желатин, гліцерин, тригліцериди середнього ланцюга рослинної олії, очищена вода, бджолиний віск, соєвий лецитин, екстракт ріжкового дерева, діоксид титану і пиколинат хрому. Містить сою.

 

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

1 капсула 3 рази на день, бажано за 30-60 хвилин до прийому їжі.

 

Переваги

• Тимчасово пригнічує виробництво і відкладення
жиру
• Допомагає вгамувати легкий голод і пригнічує апетит
• Корисний продукт для контролю ваги

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, не містить глютен, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *