Форевер Кальцій

Код продукту: 206
Одна доза Форевер Кальцій забезпечує 100% рекомендовану денну норму кальцію, в запатентованої формі для максимального засвоєння організмом. Кальцій об'єднаний в унікальному поєднанні з поживними речовинами, важливими для здоров'я кісток, включаючи запатентовані форми магнію, цинку, марганцю і міді, а також вітамінами С і D.

Опис продукту

Інноваційна формула для оптимальної підтримки здоров’я кісток.

 

Кальцій є важливим компонентом здоров’я кісток і зубів. Важливо підтримувати оптимальні рівні кальцію і вітаміну D протягом усього життя, щоб досягти максимальної маси кістки і не дати кісткам стати крихкими або слабкими. Дослідження також показали, що оптимальний рівень вітаміну D і кальцію можуть допомогти знизити ризик остеопорозу в поєднанні з регулярними фізичними вправами і збалансованим здоровим харчуванням.

 

Форевер Кальцій – чудове джерело мінералів, що зміцнюють кістки, завдяки нашій революційної формулі. Ця ексклюзивна суміш використовує запатентований ді-кальцій малат, який залишається в крові довше звичайного кальцію, що дозволяє вашому організму засвоювати більше цього життєво важливого мінералу.

 

Ми також додали ідеальну кількість вітаміну D, магнію і цинку, щоб допомогти зберегти здоров’я кісток, забезпечуючи при цьому максимальне засвоєння і біодоступність. Не кожна людина отримує необхідну кількість кальцію і вітаміну D зі свого раціону, тому ми розробили цю добавку, щоб заповнити прогалину в раціоні та підтримати здоров’я кісток в найкращому стані.

 

Отримайте достатньо кальцію для вашого організму з Форевер Кальцій.

 

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

90 таблеток

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Силікатна мікрокристалічна целюлоза, кроскармелоза натрію, стеаринова кислота, натрій карбоксиметилцелюлоза, декстрин, натуральні ароматизатори, декстроза, тригліцериди із середньою довжиною ланцюга, цитрат натрію.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Приймати по 3 таблетки в день.

 

Переваги

• Зміцнює кістки
• У поєднанні зі здоровим способом життя допомагає знизити ризик остеопорозу
• Ключова суміш поживних речовин і мінералів

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, Не містить глютен, Підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *