Форевер Кардіо Тонік

Код продукту: 312
Форевер Кардио Тоник с коэнзимом Q10 – это специально разработанная формула, которая растворяется в нашем Геле Алоэ Вера, сохраняя здоровье нашей сердечно-сосудистой системы. Он обеспечивает здоровый уровень гомоцистеина, а также является источником коэнзима Q10. Форевер Кардио Тоник содержит экстракты лекарственных трав, сильнейшие антиоксиданты – витамины С и Е, а также, необходимые для здоровья сердца и сосудов, магний и хром плюс лецитин, которые поддерживают гибкость кровеносных сосудов.

Опис продукту

Зручність, здорове серце і антиоксидантний сила.

 

Зміцніть здоров’я серця і кровообіг з Форевер Кардіо Тоніком. Які поживні речовини ви отримаєте при цьому? CoQ10 – це коензим, що виробляється організмом, який допомагає підтримувати роботу серця. Рівень вмісту цього важливого антиоксиданту знижуються з віком, тому важливо приймати добавки, які підтримують баланс CoQ10 на належному рівні.

 

Ми також об’єднали цей потужний коензим з вітамінами групи В для створення досконалої добавки для здоров’я серця. Вітаміни групи В підтримують здоровий рівень гомоцистеїну. Контроль рівня гомоцистеїну допомагає підтримувати роботу функції кровоносних судин. Він призначений для змішування з гелем Алое Вера, щоб забезпечити більш швидке засвоєння більшої кількості поживних речовин, що містяться в цій інноваційній формулі.

 

Щоб максимально посилити ефект від Кардіо Тоніка, що сприятиме зміцненню серця, ми включили екстракт босвеллії, екстракт виноградних кісточок, екстракт оливкових листя і куркуму, які, як було науково доведено, допомагають підтримувати нормальне функціонування серцево-судинної системи.

 

Чи можна упакувати ще більше корисних для серця речовин в таку маленьку, зручну упаковку? У Форевер Кардіо Тоніка це вийшло зробити по максимуму. Наша формула також включає в себе важливі мінерали, такі як магній і хром, щоб сприяти правильній роботі серця. Правильно ставитися до свого серця легко і приємно.

 

Просто додайте один стік Форевер Кардіо Тоніку в порцію Геля Алое Вера, перемішайте і пийте!

 

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

30 стіків

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Фруктоза, мікрокристалічна целюлоза і діоксид кремнію. Містить сою.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Ретельно змішайте вміст одного стіки з 100 мл Геля Алое Віра або іншого напою і випийте.

Переваги

• Формула з CoQ10
• Допомагає підтримувати здоров'я серцевої функції
• Захищає від вільних радикалів
• Сприяє здоровому кровообігу

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, не містить глютен, підходить для вегетаріанців і веганів.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *