Форевер Лін

Код продукту: 289
Форевер Лін допоможе Вам досягти успіху в досягненні своєї ідеальної ваги. До складу Форевер Лін входять натуральні та ефективні інгредієнти, які забезпечать правильний обмін речовин, збалансують рівень цукру в крові і перешкодять відкладенню жиру. Форевер Лін в своєму складі містить хром, екстракти опунції та білої квасолі. Ці інгредієнти сповільнюють вироблення ферменту, що переробляє цукор, і тим самим знижують рівень поганого холестерину і сприяють зменшенню жирових відкладень.

Опис продукту

Ваша захист перед їжею.

 

Ви хотіли б зробити більше, щоб управляти своєю вагою при кожному прийомі їжі? Форевер Лін містить два потужних інгредієнти, які працюють разом, щоб допомогти зменшити поглинання організмом калорій, не змушуючи вас відчувати себе нервовими чи роздратованими.

Першим з цих інгредієнтів є гігроскопічне волокно, яке поглинає жир і отримується з кактуса опунція інжирна. Його вживання запобігає утворенню жирів, підвищуючи їх розщеплення і виведення з організму. Другий унікальний інгредієнт являє собою білок з білою стручкової квасолі. Цей білок уповільнює всмоктування організмом цукру в тонкому кишечнику, тимчасово сповільнюючи дію ферменту, що перетворює вуглеводи на цукор.

У поєднанні ці інгредієнти можуть допомогти вам досягти ідеальної ваги шляхом блокування поглинання деяких жирів і вуглеводів. Додатковим інгредієнтом є хром, який допомагає організму регулювати рівень цукру в крові та підтримувати нормальний обмін речовин.

Ми об’єднали ці інгредієнти в добавці для контролю ваги без кофеїну та стимуляторів. Якщо ви чутливі до кофеїну або просто бажаєте обмежити його щоденне споживання, Форевер Лін є ідеальним рішенням, здатним допомогти вам досягти ваших цілей по контролю ваги. Щоб отримати максимальну користь від цієї добавки, запийте її повною склянкою води до їжі або закусок. Також важливо

підібрати правильне харчування і додати регулярні вправи до вашої загальної схеми контролю ваги для досягнення поставлених цілей.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

120 капсул

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Гідроксіпропілметилцелюлоза, мікрокристалічна целюлоза, вода, стеаринова кислота, натрію кроскармелоза, діоксид кремнію, геллановая камідь і ацетат калію.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Приймайте 1 капсулу разом з водою відразу перед прийомом їжі, до 4 капсул в день.

Переваги

• Допомагає блокувати поглинання калорій з жирів і вуглеводів
• Хром допомагає регулювати рівень цукру в крові для нормалізації обміну речовин
• Уповільнює вироблення ферменту, що переробляє цукор, тим самим зменшуючи жирові відкладення

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, не містить глютен, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *