Форевер МПД 2 Ікс Ультра

Код продукту: 307
Біорозкладаний багатоцільовий концентрований миючий засіб, який можна використовувати практично для всієї роботи по дому. Не містить фосфати і безпечний для Вашої родини так само, як і для навколишнього середовища.

Опис продукту

Багатоцільовий Засіб для чищення посилений гелем алое.

 

Невже Вам не хотілося б, щоб один миючий засіб замінив усі пляшечки і пакетики домашніх миючих засобів, що стоять у Вас під раковиною? А адже саме це і робить Форевер МПД 2 Ікс Ультра!

Це висококонцентрований миючий засіб одночасно ефективний, багатофункціональний і не шкодить навколишньому середовищу.

Якщо Ви бажаєте використовувати Форевер МПД 2 Ікс Ультра як засіб для прання – його м’яка і ніжна формула з вмістом Алое вера дозволяє використовувати його для прання всіх типів тканин, пом’якшуючи і очищаючи їх.

Прання – це тільки початок. Форевер МПД 2 Ікс Ультра відмінно чистить підлоги, ванни, плитку, килими і навіть посуд (якщо мити вручну.) Цей багатоцільовий помічник розчиняє і видаляє жир, кіптяву і різні плями, не дряпаючи поверхонь.

На відміну від багатьох миючих засобів аніонні та неіонні поверхнево активні речовини здатні біологічно руйнуватися, а тому вам не слід турбуватися про навколишнє середовище і забруднення води.

Замініть всі ваші абразивні чистячі засоби на Форевер МПД 2 Ікс Ультра і у вас буде найбільш багатоцільовий і нешкідливий для природи засіб! Цей супер концентрований миючий засіб є виключно економічним.

Невелика кількості Форевер МПД 2 Ікс Ультра, який до того ж не роз’їдає шкіру рук, впорається з будь-якими забрудненнями.

ВМІСТ УПАКОВКИ

946мл

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

Водний розчин, що містить поверхнево-активні речовини, вода, етоксильовані лінійні спирти, бензолсульфонова кислота, похідні C10-16-алкіл, натрієві солі, ксилол натрію сульфонат і сульфат натрію, кондиціонер (сік з м’якоті листя Алое Барбаденсіс) ароматизатор (парфум), метілізотіазолінон і барвник.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Для прання (для звичайного завантаження пральної машини) використовуйте 1/2 унції (15 мл). Для видалення плям помістіть невелику кількість просто на пляму, додайте воду і замочіть перед пранням. При попередній обробці втирати невелику кількість безпосередньо на пляму перед пранням. Завжди перевіряйте внутрішній шов на кольоростійкість. Багатоцільове використання: розвести, використовуючи 1 унцію (30 мл) на 1 галон (3,78 л) води для очищення: техніки, підлог, ванних кімнат, плитки, килимів і машини всередині і зовні.

Домашнє господарство: ніжний на шкірі рук. Досить пари крапель на губку або ганчірку для миття посуду щоб ваші тарілки, чашки та інший посуд стали ідеально чистими, змиває плями килима і багато іншого. (Не рекомендується для використання в автоматичних пральних машинах)

Переваги

• Розчиняє жир
• Миючий засіб подвійний (2 Х) концентрації
• Чи не шкодить навколишньому середовищу
• М'яка і ніжна формула

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності. Не містить глютену, підходить для вегетаріанців і веганів.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *