Форевер Мульти-Мака

Код продукту: 215
Це комбінація легендарної Маки перуанської з іншими цінними рослинами, спеціально підібраними для створення унікальної і сильнодіючої добавки для збільшення лібідо, енергії і продуктивності. Форевер Мульти-Мака піднімає рівень енергії, підтримує серцево-судинну і імунну систему.

Опис продукту

Природна витривалість і максимальна енергія.

 

Форевер Мульти-Мака – продукт дивовижної сили. Живильні речовини Макі, які стародавні інки довго тримали в секреті, зараз доступні нам в повній мірі. Мака, відома як «сексуальна трава інків», – це натуральний суперпродукт, який можна добути високо в горах Перу. Століттями воїни інків використовували порошок, отриманий з кореня маки, для витривалості і здорового лібідо.

 

Сьогодні клінічні випробування ще більше розкривають його силу: дослідження показують, що ця речовина може сприяти збільшенню лібідо і сексуального потягу.

 

Форевер Мульти-Мака призначений як для чоловіків, так і для жінок і містить ексклюзивну суміш маки та інших натуральних інгредієнтів, що сприяють розслабленому позитивному настрою. Ми ретельно відібрали суміш коренів, фруктів, кори і ферментів, щоб зарядити вас енергією і стимулювати бадьорість. Міць Форевер Мульти-Макі ще більше зростає завдяки додаванню L-аргініну для підтримки виробництва оксиду азоту і поліпшення кровообігу.

 

Скористайтеся одним з найпотаємніших природних секретів і освіжіть своє тіло, немов ви воїн стародавніх інків!

 

Форевер Мульти-Мака не містить глютен і підходить для веганів і вегетаріанців.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

60 таблеток

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Целюлоза мікрокристалічна, цитрат кальцію, стеаринова кислота, натрію кроскармелоза, гуарова камедь, стеарат магнію, діоксид кремнію, декстрин, глюкоза, лецитин, карбоксиметилцелюлоза натрію і цитрат натрію. Містить сою.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Приймати по 2 таблетки щодня, запити великою склянкою води.

Переваги

• Повышает либидо
• Поддерживает выносливость и энергию
• «Сексуальная трава инков»
• Предназначен для мужчин и женщин

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, не містить глютен, підходить для вегетаріанців і веганів.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *