Форевер Мув

Код продукту: 551
Найбільш сучасна і передова розробка компанії Форевер пропонує ефективну підтримку здоров'я суглобів і м'язів. Активний інгредієнт NEM®, що отримується з мембрани шкаралупи, забезпечує організм хондроїтином, гіалуроновою кислотою, глюкозаміном, а також такими ключовими білками, як, наприклад колаген. Ці інгредієнти необхідні для гнучкості та нормальної роботи суглобів і м'язів, здоров'я хрящів і суглобів. Другий елемент, BioCurc®, є витяжкою з куркуми, рослини, яке тисячоліттями використовувалося для поліпшення здоров'я суглобів.

Опис продукту

Удосконалена формула для оптимальної мобільності.

 

Сміливо рухайтеся назустріч новим пригодам разом з Форевер Мув. Наша найдосконаліша добавка для суглобів і м’язів розроблена для того, щоб ви були активними і вільно рухалися.

 

Ця добавка нового покоління поєднує в собі найкраще з природи і науки, щоб забезпечити ваші суглоби харчуванням, необхідним для забезпечення комфорту, гнучкості й свободи рухів. Щоб досягти цього, ми об’єднали два потужних інгредієнти в унікальну запатентовану суміш, яку ви не знайдете більше ніде.

 

NEM – це харчовий інгредієнт, що міститься в яйцях, який містить хондроїтин, глюкозаміноглікани, гіалуронову кислоту і ключові білки, такі як колаген. Дослідження показують, що цей запатентований інгредієнт підтримує вашу рухливість, підвищує гнучкість, знижує біль і сприяє швидкому відновленню після тренувань. Фактично, NEM ефективніше в п’ять разів, ніж глюкозамін і хондроїтин окремо.

 

Протягом тисячоліть куркумі довіряють здоров’я суглобів. Щоб підсилити її ефект, ми додаємо до нашої революційної формулою куркумін за технологією BioCurc. В результаті запатентованого нами процесу, активні куркуміноїди стають водорозчинними, збільшуючи біодоступність куркумина на 200%.

 

Це обов’язкове доповнення для будь-якого рівня фізичної підготовки, від спортсменів вищого рівня до звичайних людей, які роблять час від часу пробіжку.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

90 капсул

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Рафінована соєва олія, желатин, гліцерин, очищена вода і екстракт темного ріжкового дерева. Містить яйця, сою і рибу.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Приймати по 3 капсули на день.

Переваги

• Підтримує комфорт руху і гнучкість
• Сприяє швидкому відновленню після вправ
• Супер-технологія NEM® забезпечує швидкий результати всього за 7-10 днів
• Майже в 5 разів ефективніший, ніж глюкозамін і хондроїтин окремо

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат кошерні, Сертифікат халяльної, не містить глютен, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *