Форевер Поместін Пауер

Код продукту: 262
Випробуйте силу і чудовий смак найкорисніших фруктів і ягід, які забезпечать Вашому організму ефективний антиоксидантний захист. Суміш соків мангустіна, граната, груші, малини, чорниці, ожини, лохини і екстракту виноградних кісточок має не тільки унікальні оздоровчі властивості, але і вишуканий смак, який сподобається всій родині. Форевер Поместін Пауер - це багатюще джерело вітамінів А, С, В1, В2, Е, А, РР і мінералів, особливо заліза, калію і цинку. Каротиноид астаксантин, що міститься в Форевер Поместін Пауер, є одним з найбільш ефективних антиоксидантів (в 500 разів ефективніше, ніж вітамін Е), і виконує функції щодо захисту клітин організму від вільних радикалів.

Опис продукту

Потужні антиоксиданти та дивовижний смак.

 

Заправляйте свій організм потужними антиоксидантами, що містяться в кожній пляшці Форевер Поместін Пауер. Цей смачний напій, що складається з 94% фруктового соку, названий на честь двох потужних інгредієнтів з неймовірною здатністю зміцнити ваше загальне здоров’я: мангустін і гранат.

 

Ми об’єднали ці суперфрукти з соками груші, малини, ожини, чорниці і винограду, щоб отримати максимальний живильний ефект. Хоча смак Форевер Поместін Пауер є винятковим, це не єдина причина, по якій ми вибрали це потужне поєднання фруктів і ягід. Всі ретельно досліджені та відібрані інгредієнти мають високий рейтинг ORAC, показник того, наскільки добре антиоксиданти борються з вільними радикалами, які завдають шкоди вашому організму.

 

Всі фрукти, які використовуються в Форевер Поместін Пауер, знаходяться у верхній частині списку за значенням ORAC, особливо гранат і мангустін. Фактично, антиоксидантний потенціал гранатового соку вище, ніж у червоного вина або зеленого чаю! Це вкрай важливо, адже антиоксиданти підтримують серцево-судинну систему і покращують загальне самопочуття. Форевер Поместін Пауер також є відмінним джерелом вітаміну С, а поліфеноли і ксантони, що входять до його складу, створюють смачний, насичений поживними речовинами напій, що доповнює ваш здоровий спосіб життя.

 

Отримайте всі потужні антиоксиданти, які потрібні вам, щоб виглядати і відчувати себе краще, з Форевер Поместін Пауер.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

473 мл

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Стабілізований гель Алое вера, альгінат натрію, екстракт виноградних кісточок, сорбат калію (для захисту аромату) і лимонна кислота.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Перед вживанням збовтати, після відкриття зберігати в холодильнику.

Переваги

• 94% фруктового соку
• Містить безліч антиоксидантів
• Відмінне джерело вітаміну С
• Не містить глютен

Сертифікати по продукції

Не тестований на тваринах, Сертифікат Міжнародної Ради по Вивченню Алое, Не містить глютен, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *