Форевер Свобода

Код продукту: 196
У цьому напої ми поєднали Гель Алое Вера з двома, необхідними для опорно-рухового апарату елементами: глюкозамін сульфатом і хондроїтин сульфатом, які зберігають здоров'я і рухливість Ваших суглобів. Крім того, до складу продукту додані вітамін С і МСМ (основне джерело биодоступной сірки), необхідні для підтримки здоров'я сполучних тканин і суглобів. Це ефективний засіб для тих, хто хоче вести активний спосіб життя в будь-якому віці.

Опис продукту

Удосконалена підтримка опорно-рухового апарату з усіма перевагами Алое вера.

 

Форевер Свобода містить в собі всі потужні переваги оригінального Гелю Алое Вера  а також додатковими властивостями, які допоможуть вам вільніше рухатися! Ми ретельно відібрали інгредієнти, які підтримують здоров’я суглобів і доповнюють ваш активний спосіб життя. Якщо ви маєте бажання потанцювати від душі або прийти до фінішу в забігу першим, оберіть освіжаючу пляшку Форевер Свобода® для правильного балансу поживних речовин, які допоможуть вашим суглобам залишатися міцними і рухливими.

 

Доведено, що хондроїтин, глюкозамін і МСМ сприяють нормальній функції суглобів, рухливості і амортизації, допомагаючи підтримувати здоровий хрящів. Ці три важливих природних інгредієнти створюють прекрасну гармонію з поживними властивостями Алое вера. Гель Алое вера, використовуваний в Форевер Свобода, збирають вручну з наших власних полів і обробляють протягом декількох годин, щоб ви отримали найсвіжіший і чистий продукт, який сприяє засвоєнню поживних речовин, підтримує здорове травлення і забезпечує природне джерело енергії.

 

Форевер Свобода має свіжий смак і омолоджуючу дію дією, а також містить безліч поживних речовин, завдяки вмісту Алое вера. Тепер ви можете отримати силу алое, так, як задумано природою.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

1 літр

 

ІНШІ ИНГРЕДІЄНТИ

 

Стабілізований гель Алое віра, сорбіт, натуральний. Концентрат апельсинового соку (ароматизатор), фруктоза, глюкозаміну сульфат, хондроїтин сульфат, натуральний апельсиновий ароматизатор, метилсульфонілметан, аскорбінова кислота, лимонна кислота, сорбат калію, (для підтримки смаку), бензоат натрію (для підтримки запаху), токоферол (антиоксидант). Містить молюсків (креветок, крабів, омарів).

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Перед вживанням збовтати, після відкриття зберігати в холодильнику.

Переваги

• Підтримує опорно-руховий апарат
• Допомагає підтримувати здоров'я хрящів
• Натуральний апельсиновий ароматизатор
• Не містить глютен

Сертифікати по продукції

Не тестований на тваринах, Сертифікат Міжнародної Ради по Вивченню Алое, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, Не містить глютен, підходить для вегетаріанців і веганів.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *