Форевер Терм

Код продукту: 463
Форевер Терм - це потужна комбінація інгредієнтів для нормалізації обміну речовин і підвищення рівня енергії. Поєднуючи прийом даного продукту з правильним харчуванням і регулярними фізичними вправами, Ви зможете досягти відмінних результатів в боротьбі із зайвою вагою. Форевер Терм прискорює обмін жирів, знижує рівень поганого холестерину, підтримує організм в тонусі і підвищує витривалість.

Опис продукту

Натуральна комбінація для нормалізації обміну речовин.

 

Прискорте свій метаболізм з Форевер Терм, ідеальним компаньйоном у вашій системі контролю ваги. Ми вибрали ключові інгредієнти для підтримки термогенеза, який підвищує температуру вашого тіла, для спалювання калорій і зайвого жиру.

У поєднанні з програмою контролю ваги, яка включає в себе здорове харчування і відповідні фізичні вправи, Форевер Терм може допомогти прискорити і поліпшити ваші результати завдяки натуральним інгредієнтам, що містяться в кожній таблетці.

Рушійною силою цього потужного продукту є екстракт зеленого чаю, який складається з 50 відсотків ECGC (галлат епігаллокатехін). Це потужне поліфенольне з’єднання відоме своєю здатністю спалювати жир *.

До складу Форевер Терм також входить кофеїн з натуральних джерел, таких як гуарана і зелена кава в зернах, які підтримують необхідний рівень енергії для тренувань і повсякденного життя. На відміну від смажених кавових зерен, зелена кава містить більш високі рівні важливих сполук, в тому числі хлорогенову кислоту для підтримки нормального рівня цукру в крові.

Форевер Терм також включає малинові кетони, які необхідні для підтримки метаболізму жирів. Необхідні вітаміни B і C в подальшому підтримують метаболічну функцію і забезпечують вас вітамінами, які виснажуються під час фізичних вправ.

Важливо дотримуватися правильного харчування і регулярно займатися спортом, щоб задовольнити потреби по контролю ваги.

Форевер Терм зі склянкою води пропонує комбінацію рослинних поживних речовин для підвищення енергії й метаболізму, щоб допомогти вам досягти своєї мети.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

60 таблеток

 

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Силіційована мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, натрію кроскармелоза, діоксид кремнію, натрій карбоксиметилцелюлоза, декстрин, глюкоза, тригліцериди середнього ланцюга, тринатрійцитрат.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

По 2 таблетки щодня. Ви можете прийняти одну таблетку вранці та одну в обід, або прийняти обидві таблетки вранці. Для досягнення найкращих результатів не приймати після 18:00, має тонізуючий ефект.

Переваги

• Підтримує термогенез
• Містить речовини, що підтримують обмін речовин
• Підвищує рівень енергії

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, не містить глютен, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *