Форевер В12 Плюс

Код продукту: 188
Потурбуйтеся про здоров'я Вашої майбутньої дитини! Вітамін В12 і фолієва кислота вкрай необхідні для розвитку плоду в перші 3 місяці вагітності. Також вони важливі для метаболічних процесів: поділ клітин, синтез ДНК, кровотворення, правильне функціонування нервової системи. Так як В12 зазвичай надходить в організм з продуктами тваринного походження, цей вітамін особливо важливий для вегетаріанців.

Опис продукту

Основні вітаміни групи В для максимального заряду енергії.

 

Дослідження показують, що до 30 відсотків дорослих не отримують достатньої кількості вітаміну В. Це особливо стосується вегетаріанців, веганів, і багатьох інших людей на обмеженій дієті.

 

Форевер В12 Плюс максимально ефективно засвоюється і ви отримуєте максимум корисних речовин від кожної таблетки. Ми об’єднали вітамін B12 з фолієвою кислотою в революційну формулу, щоб допомогти організму підтримати метаболічні процеси, стимулювати виробництво червоних кров’яних клітин і зміцнити імунну систему.

 

Викид B12 в ваш організм протягом дня буде сприяти підтримці здорового рівня енергії, а також допоможе вашому організму підтримувати оптимальний рівень гомоцистеїну, природною амінокислоти, яка сприяє здоров’ю серця.

 

Дослідження показали, що жінки, які дотримуються здорової дієти з достатньою кількістю фолієвої кислоти протягом усього дітородного віку, можуть знизити ризик народження дитини з вродженим дефектом головного або спинного мозку. Аненцефалія і ущелина хребта є найбільш поширеними вродженими дефектами нервової трубки і пов’язані з дефіцитом фолату.

 

Форевер В12 Плюс – чудовий вибір. Завдяки нашій формулі ви можете отримати потрібну кількість вітамінів групи В протягом декількох годин кожен день! Зробіть Форевер В12 Плюс частиною свого раціону і вже зовсім скоро ви відчуєте, наскільки сильно змінилося ваше життя в кращу сторону.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

60 таблеток

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Декстроза, дикальцийфосфат, гідроксипропілметилцелюлоза, мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, діоксид кремнію, стеарат магнію.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Приймайте дві таблетки на день, бажано після їжі.

Переваги

• Підтримує виробництво оксиду азоту
• Допомагає підтримувати серцево-судинну систему
• Сприяє спортивного способу життя
• Смачний ягідний аромат

Сертифікати по продукції

Не тестований на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, Не містить глютен, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *