ГЕЛЬ АЛОЕ ВЕРА

Код продукту: 015
Джерело всіх необхідних організму вітамінів, мінералів, амінокислот і ферментів. Гель Алое Віра містить 75 поживних речовин і 200 активних компонентів, включаючи 20 мінералів, 18 амінокислот і 12 вітамінів. Крім поживних властивостей, Гель Алое Віра покращує роботу організму на клітинному рівні, прискорює виведення шлаків і продуктів обміну з організму, зміцнює імунітет, підвищує рівень енергії в організмі, покращує обмін речовин, загоює і покращує роботу всього шлунково-кишкового тракту.

Опис продукту

Алое – як задумано природою

 

Чистий. Потужний. Зібраний з любов’ю. Форевер Гель Алое Вера є нашим флагманським продуктом не випадково, він першим у своєму роді отримав сертифікат Міжнародної Ради по Вивченню Алое за чистоту і дієвість.

 

Алое вера має природні очисні властивості, які сприяють засвоєнню поживних речовин з продуктів харчування, сприяючи при цьому зростанню корисних бактерій. Він також сприяє зміцненню імунної системи завдяки наявності унікального полісахариду, ацеманнан і інших поживних речовин, які модулюють і підтримують імунітет. Фактично, ацеманнан є одним з ключових маркерів, які використовуються IASC для позначення якості Алое вера і наш Гель Алое Вера містять його майже в два рази більше, ніж потрібно для сертифікації!

Володіючи заспокійливі властивості, Алое вера також сприяє оздоровленню порожнини рота і ясен. Багатий вміст вітаміну С, як відомо, допомагає підтримувати природний рівень енергії, що є відмінним способом починати кожен день.

У компанії Forever ми самі вирощуємо врожай, переробляємо і пакуємо весь наш гель Алое вера. Ви можете розраховувати на 96,6% чистий гель Алое вера з м’якоті алое, який не містить цукру, глютену і відповідає найвищим стандартам якості та свіжості!

Наш гель Алое вера витягується вручну і відправляється на виробництво протягом декількох годин після збору врожаю, забезпечуючи понад 8 мільйонів галонів свіжого, наскільки це взагалі можливо, гелю Алое вера, який ми переробляємо щороку. Ось що таке: “Від рослини, до продукту і до вас!”

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

1 літр

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Перед вживанням збовтати, після відкриття зберігати у холодильнику.

 

 

 

Переваги

• Містить 96,6% чистого гелю з м'якоті листа алое
• Підтримує здорове травлення
• Сприяє зміцненню імунітету
• Сприяє засвоєнню поживних речовин
• Допомагає підтримувати рівень природної енергії

Сертифікати по продукції

Не тестоване на тваринах, Сертифікат Міжнародної Ради по Вивченню Алое, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, не містить глютен, підходить для вегетаріанців і веганів.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *