Крем навколо очей

Код продукту: 561
До складу Крему Навколо Очей входять запатентовані інгредієнти з пептидною технологією, які покращують і розгладжують чутливу шкіру навколо очей, помітно зменшуючи лінії, зморшки і темні кола під очима. До складу крему входить унікальний колаген з низькою молекулярною масою, який допомагає нормальному формуванню колагену для оптимального зволоження і пружності шкіри. Підтримуючи здоровий рівень колагену, ми покращуємо гладкість шкіри, що робить шкіру навколо очей більш пружною і молодою. Також до складу крему входить бутиленгліколь, який помітно зменшує набряклість і темні кола під очима вже за 15 днів.

Опис продукту

Зробіть ваші очі прекрасними.

 

До складу Крему Навколо Очей входять запатентовані інгредієнти з пептидною технологією, які покращують і розгладжують чутливу шкіру навколо очей, помітно зменшуючи лінії, зморшки і темні кола під очима.

 

До складу крему входить унікальний колаген з низькою молекулярною масою, який допомагає нормальному формуванню колагену для оптимального зволоження і пружності шкіри. Підтримуючи здоровий рівень колагену, ми покращуємо гладкість шкіри, що робить шкіру навколо очей більш пружною і молодою.

 

Крем для очей також містить спеціальний пептид – бутиленгліколь, який помітно зменшує набряклості і темні кола під очима вже за 15 днів!

Доведено, що ультрасучасний інгредієнт, екстракт кори шовкового дерева, справляє підтягуючу дію на провислу верхню повіку, а також допомагає оживити ніжну шкіру навколо очей.

 

Зменшити гусячі лапки навколо очей і прибрати темні кола допоможе вам Крем Навколо Очей. Очі виглядають більш відпочившими і помолоділими.

 

Всі ці потужні інгредієнти роблять цей крем сильним і ефективним засобом. Ваші очі виглядають яскравіше і молодше з Кремом Навколо Очей.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

21 г

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Стабілізований Гель Алое вера, вода, каприловий / каприновий тригліцерид, ізоаміл лаурат, гліцерин, полігліцерил-6 дистеарат, олія жожоба, пропандіол, лауріллаурат, цетеарил оліват, сорбітан оліват, полігідроксістеаринова кислота, аммонійакрілоілдіметилтаурат / VP кополімер, полігліцерил-3, бджолиний віск, цетиловий спирт, гідроксіпропілцикло-декстрин, пальмітоїл трипептид-38, ксілітілглікозід, ангідроксілітол, ксиліт, екстракт кори шовкової акації, дарутозід, хлорид магнію, пальмитоил трипептид-5, тетрадеціл амінобутіройлваліламінобутіріс трифторацетат сечовини, пальмітоіл дипептид-5 діамінобутіроілгідроксітреонін, пантенол, гіалуронат натрію, екстракт дуналіелли солеводної, бутиленгліколь, ацетил тетрапептид-5, гідролізований колаген, гідролізований кукурудзяний крохмаль, екстракт кореня буряка, капрілгідроксамова кислота, каприліл гліколь, етилгексилгліцерин, 1,2-гександіол, лінолева кислота, аргінін, гідролізат гіалуронат натрію.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Ніжно пальцями нанесіть невелику кількість крему на область навколо очей.

Переваги

• Зменшує набряклість і темні кола під очима
• Значно зменшує появу зморшок
• Очі виглядають більш відпочившими, а шкіра навколо очей стає більш молодою, свіжою і пружною

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат Міжнародної Ради по Вивченню Алое, Сертифікати кошерності та халяльності, не містить глютену, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *