Міні Тач “Вітал 5” (Гель Алое)

Код продукту: 456
Міні Тач «Вітал 5» об'єднує 5 комплексних продуктів компанії Форевер, які працюють синергічно, роблячи наше харчування повноцінним. Цей набір допомагає нам добре себе почувати і краще виглядати. Бути здоровим - це просто!

Опис продукту

Цей сучасний комплекс розроблений спеціально для того, щоб постачати наші клітини, тканини і життєво важливі органи необхідними поживними речовинами. Ми отримуємо ці корисні компоненти з їжі і дієтичних добавок, які споживаємо.

Правильно працюючий організм забезпечує надходження поживних речовин в кожну клітину і тканину, а також своєчасне виведення з організму токсинів і шлаків. У загальних рисах: поживні речовини надходять туди, де вони необхідні, а шлаки виводяться з організму. Результатом такої правильної роботи є добре здоров’я і наявність розумової, фізичної і емоційної енергії.

Компанія Форевер пропонує вам комплекс «Вітал 5» який підтримує правильну роботу всього організму.

Наш сучасний спосіб життя і наше харчування призводять до нестачі багатьох поживних речовин. Дослідження показали, що величезна кількість людей не отримує достатньої добової норми ключових корисних компонентів. Продукти компанії Форевер, що входять до складу Міні Тача «Вітал 5» розроблені для того, щоб подолати цей дефіцит, а також щоб підтримати необхідний рівень поживних речовин в організмі.

Рекомендована схема прийому Міні Тача «Вітал 5»:

  1. Гель Алое Вера – по 90 мл вранці натщесерце.
  2. Арджі + – 1 стік розчинити у воді або соку, вранці під час їди.
  3. Форевер Арктичне Море – по 2 капсули 2 рази на день.
  4. Форевер Дейлі – по 1 таблетці 2 рази на день.
  5. Форевер Актив Про-Бі – по 1 капсули вранці натщесерце.

 

Склад набору:

кодНайменуванняКільк.
015Гель Алое4
376Арктичне море1
439Форевер Дейлі1
473Арджі+1
610Актив Про-Бі1

Переваги

Сертифікати по продукції

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *