Натур-Мін

Код продукту: 037
Це сучасна збалансована мультимінеральна формула, яка забезпечить Ваш організм всіма необхідними мінералами й мікроелементами, включаючи кальцій, фосфор і магній. Мінеральна основа Форевер Натур-Міна містить 100 мг натуральних мінеральних речовин морського дна, що складаються з хелатних форм мінеральних елементів морських рослин і організмів, таких як: водорості, креветки та інше.

Опис продукту

Ідеальна мультивітамінна суміш.

 

Ви вже знаєте, що полівітаміни забезпечують ваш організм необхідними поживними речовинами. Але чи знаєте ви, що мінерали так само важливі? Мінерали грають життєво важливу роль у всьому: від правильного зволоження організму до здоров’я м’язів і навіть функцій мозку. Проте, людський організм не замінює свої власні втрачені мінерали, тому нестачу їх необхідно усувати за допомогою їжі або харчових добавок.

 

Форевер Натур-Мін – це наша передова формула, розроблена для допомоги вашому організму підтримувати необхідний рівень мінералів. Наша добавка легко засвоюється і містить ідеальну суміш макро і мікроелементів.

 

Макро-мінерали – це ті, які потрібні вашому організму у великих кількостях, наприклад, магній для нормальної роботи м’язів і електроліти, які допомагають регулювати водний баланс і гідратацію.

 

Мікроелементи необхідні в менших кількостях, але це не робить їх менш важливими. Наприклад, відомо, що цинк діє як каталізатор для майже 100 ферментів і допомагає в багатьох важливих біологічних функціях, включаючи синтез ДНК і білку.

 

Переконайтеся, що ваш організм отримує все мінерали, необхідні для здорового і збалансованого способу життя з Форевер Натур-Мін. Приймайте його разом з нашими полівітамінами Форевер Дейлі, щоб забезпечити ідеальний баланс вітамінів і мінералів!

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

180 таблеток

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Целюлоза мікрокристалічна, стеаринова кислота, натрію кроскармелоза, природні морські мінеральні відкладення.

 

ЗВСТОСУВАННЯ

 

Приймати по 6 таблеток на день.

Переваги

• Поддерживает функции мышц, мозга и щитовидной железы
• Помогает регулировать баланс жидкости в организме
• Отличный источник электролитов

Сертифікати по продукції

Не тестований на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, Не містить глютен, підходить для вегетаріанців та веганів.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *