Програма “Міцний імунітет”

Код продукту: 1575
Міцна, повноцінно функціонуюча імунна система споcобна вчасно «помітити» майже будь-які несприятливі зміни в організмі і впоратися з ними. І людина залишається здоровою навіть в найскладніших обставинах, наприклад, під час епідемії.

Опис продукту

Компанія Форевер, йдучи в ногу з часом, пропонує спеціальну програму по підтримці імунної системи і профілактики здоров’я в цілому – програма «Сильний імунітет».

У наш час зміцнення імунітету є актуальним для всіх. У даній програмі кожен продукт виконує певну функцію по відновленню і зміцненню або посилення імунітету.

Гель Алое Вера оновлює клітинний імунітет. Форевер Іммубленд захищає організм не тільки від хвороботворних вірусів чи бактерій, але і від негативних процесів, що відбуваються всередині організму: порушень клітинного обміну, накопичень шлаків і продуктів розпаду, розвитку алергії, освіти і зростання злоякісних клітин. Абсорбент-С має противірусну дію. Маточне молочко має противірусну, антибактеріальну дію. Прополіс є кращим природним антибіотиком, це дуже сильний і абсолютно натуральний засіб для підтримки захисних властивостей організму. Форевер В12 плюс нормалізує рівень гемоглобіну, має заспокійливу дію. Рідке мило з високим вмістом Алое вера корисно для нормалізації захисних властивостей шкірного покриву людини. А Гігієнічна помадка з алое є першою лінією захисту ваших слизових.

До складу програми входить докладний опис разом з рекомендованою схемою прийому, розрахованої на місяць.

 

Склад набору:

коднайменуванняКільк.
015Гель Алое4
022Помадка1
027Прополіс1
036Маточне молочко1
037Натур-Мін1
048Абсорбент-С1
188В12 плюс1
355Імубленд1
523Рідке мило1

 

Переваги

Сертифікати по продукції

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *