Програма “Здоров’я і довголіття”

Код продукту: 1580
Наше здоров'я в більшою мірою залежить від нас самих! Вихід завжди є - поєднання природних джерел, а також сучасні технології, науково-дослідницька база і фахівці найвищого рівня, створили для вас комбінації, пропоновані самою природою, які дозволяють кожному з нас залишатися здоровими навіть у таких несприятливих умовах. Ми пропонуємо вам ефективний натуральний комплекс - програма «Здоров'я і довголіття». Даний комплекс складається з трьох розписаних послідовних програм.

Опис продукту

«Мені не потрібні ні додаткові вітаміни, ні мінерали, ні інші необхідні організму речовини. Тому що я повністю здорова людина, я живу в екологічно чистій зоні, ніколи не нервую, не перепрацьовую, я ніколи не хворію, у мене не було травм, немає спадкових захворювань, не маю шкідливих звичок, харчуюся регулярно і правильно, 2 рази на рік очищаю організм, купую тільки найкращі натуральні різноманітні продукти і за допомогою мого дієтолога набираю щоденний необхідний обсяг макро- і мікроелементів ».

Якщо ви можете сказати те ж саме про себе і про всіх членів своєї родини, можливо, для вас не має сенсу читати далі.

 

Але, якщо ви належите до 99,99% населення планети, які не можуть про себе так сказати, то наша ефективна натуральна профілактична програма, підібрана медиками і фахівцями, це те, що потрібно саме вам!

 

Ми пропонуємо вам ефективний натуральний комплекс – програма «Здоров’я і довголіття». Даний комплекс складається з трьох розписаних послідовних програм, які допоможуть вам:

1) очистити і підтримати правильну роботу вашого організму;

2) відновити мікрофлору кишечника;

3) заповнити нестачу тих чи інших поживних компонентів (вітамінів, мінералів, амінокислот, ферментів, клітковини);

4) зміцнити захисні функції вашого організму.

 

Склад набору:

 

коднайменуванняКільк.
1576програма “Перший Крок”1
475С9 Ваніль1
1575мінітач “Сильний Імунітет”1

 

Переваги

Сертифікати по продукції

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *