Программа ФІТ15 Початковий рівень, Шоколад

Код продукту: 529
4158,90 UAH Спеціальна програма ФІТ15 - це наступний крок після С9 на шляху до кращого самопочуття та прекрасного зовнішнього вигляду. Дана програма дозволить Вам змінити на краще якість свого життя, харчування, і результативність від фізичних вправ.

Опис продукту

Для того, щоб після проходження програми С9, продовжити оздоровлення організму і позбавлення від зайвої ваги, скористайтеся програмою ФІТ15. Основне завдання цієї програми – показати вам, що ви можете контролювати свою вагу, всього лише контролюючи порції, дотримуючись помірність в їжі та нормалізувавши свій обмін речовин. Якщо ви хочете досягти бажаного і стабільного результату, ви зрозумієте, що цей здоровий підхід – довгостроковий, це спосіб життя, а не чергова дієта. Програма ФІТ15 допоможе вам схуднути поступово і без шкоди для здоров’я. Дотримуйтеся цієї системи, поки не досягнете своєї мети. Ця програма очистить ваш організм, нормалізує обмін речовин, допоможе вам скинути зайві кілограми і не набирати їх знову.

Ви готові зробити наступний крок на шляху до ідеального тіла? Ви дбаєте про своє здоров’я? Ви хочете нормалізувати обмін речовин? Програма ФІТ15 – це індивідуальний підхід, який дозволить вам відчувати себе добре і відмінно виглядати. Уважно вивчіть брошуру, що входить до складу програми, і отримаєте інформацію і рекомендації щодо харчування і системи вправ, які підходять саме вам.

ФІТ15 Початковий рівень: Ви тільки починаєте правильно харчуватися і займатися фітнесом, тоді цей рівень – це саме те, що вам потрібно. Ми пропонуємо вам початковий рівень розминки і кардіо вправ, доступний всім. За допомогою цієї програми ви почнете закладати основу здоров’я й гарної фігури. Це програма прийому вітамінно-мінеральних комплексів для профілактики і зміцнення здоров’я, продуктів для контролю ваги, а також рекомендації щодо правильного, повноцінного харчування.

 

Склад набору:

 

 

кодНайменуванняКількість
015Гель Алое2
463Форевер Терм30 таблеток
464Форевер Файбер15 стіків
71Форевер Гарсінія Плюс90 капсул
470Форевер Лайт Ультра Шоколад1

Переваги

Сертифікати по продукції

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *