Программа ФІТ15 Вищій Рівень, Шоколад

Код продукту: 537
Спеціальна програма ФІТ15 - це наступний крок після С9 на шляху до кращого самопочуття і прекрасного зовнішнього вигляду. Дана програма дозволить Вам змінити на краще якість свого життя, харчування, і результативність від фізичних вправ.

Опис продукту

Для того, щоб після проходження програми С9, продовжити оздоровлення організму і позбавлення від зайвої ваги, скористайтеся програмою ФІТ15. Основне завдання цієї програми – показати вам, що ви можете контролювати свою вагу, всього лише контролюючи порції, дотримуючись помірність в їжі і нормалізувати свій обмін речовин. Якщо ви хочете досягти бажаного і стабільного результату, ви зрозумієте, що цей здоровий підхід – довгостроковий, це спосіб життя, а не чергова дієта. Програма ФІТ15 допоможе вам схуднути поступово і без шкоди для здоров’я. Дотримуйтеся цієї системи, поки не досягнете своєї мети. Ця програма очистить ваш організм, нормалізує обмін речовин, допоможе вам скинути зайві кілограми і не набирати їх знову.

Ви готові зробити наступний крок на шляху до ідеального тіла? Ви дбаєте про своє здоров’я? Ви хочете нормалізувати обмін речовин? Програма ФІТ15 – це індивідуальний підхід, який дозволить вам відчувати себе добре і відмінно виглядати. Уважно вивчіть брошуру, що входить до складу програми, і отримаєте інформацію і рекомендації щодо харчування і системи вправ, які підходять саме вам.

ФІТ15 Вищий рівень: Ви ведете дуже активний спосіб життя, але хочете удосконалюватися? Програма ФІТ15 Вищий рівень допоможе вам досягти ідеального тіла, враховуючи при цьому особливості вашої фігури.

 

Склад набору:

 

кодНайменуванняКількість
015Гель Алое2
463Форевер Терм30 таблеток
464Форевер Файбер15 стіків
470Форевер Лайт Ультра Шоколад1

 

Переваги

Сертифікати по продукції

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *