Соня Набір для Щоденного Догляду за Шкірою

Код продукту: 609
Нарешті Ви маєте можливість насолодитися всіма перевагами нового унікального комплексу для змішаного типу шкіри. Це серія продуктів, створених спеціально для змішаного типу шкіри, яка може піддаватися флуктуаціям і змінюватися. Продукти системи Соня Набір для Щоденного Догляду за Шкірою містять в значній концентрації алое та інші зволожуючі рослинні екстракти. Природа зустрічається з наукою у вигляді революційної технології, заснованої на гелі, який допомагає доставляти алое туди, де воно найбільш необхідно для свіжості, здоров'я і молодості шкіри.

Опис продукту

Інновації в догляді за шкірою

 

Ми створили синергетичний лінію засобів на основі гелю, тому, як ви могли помітити, всі засоби, що входять до складу набору Соня для Щоденного Догляду за Шкірою, мають у своїй назві слово «гель». Ця інноваційна основа допомагає доставити алое, зволожуючі та рослинні компоненти, якими багаті засоби з набору Соня, туди, де це необхідно, не залишаючи важкого або жирного шару на шкірі, тому вона є ідеальною для комбінованої шкіри.

В основі набору Соня для Щоденного Догляду за Шкірою – алое та інші рослинні компоненти у високій концентрації, підібрані спеціально для комбінованої шкіри, стан якої може значно коливатися в різні періоди часу. Революційна гелева формула поєднує в собі краще від науки і природи, дозволяючи доставити корисні речовини з алое в ті ділянки шкіри, де вони особливо необхідні, завдяки легкій текстурі, яка відмінно освіжає і омолоджує шкіру.

 

Переваги

Сертифікати по продукції

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *