Стартовий набір (Ваніль)

Код продукту: 634A
Комбінований Стартовий набір містить топові продукти компанії Форевер, необхідні вам для того, щоб самим спробувати продукцію Форевер Лівінг Продактс і почати ділитися її з іншими людьми. Даний набір допоможе вам почати будувати свій бізнес з самого першого дня.

Опис продукту

Сьогодні у вас з’явилася можливість за допомогою унікальних продуктів компанії Форевер Лівінг Продактс поліпшити якість свого життя, а також життя своїх рідних, близьких і друзів. Форевер Лівінг Продактс відкриває для вас цілий ряд чудових можливостей:

– подбати про профілактику свого здоров’я,

– вигідно купувати якісну натуральну продукцію на основі Алое вера,

– створити власний бізнес, допомагаючи іншим поліпшити своє здоров’я і / або матеріальне благополуччя,

– отримати свободу і виконати свої найзаповітніші бажання

Створення фундаменту для цих можливостей було головною метою заснування компанії Форевер Лівінг Продактс, ці ж принципи є міцним фундаментом існування і розвитку компанії, а також фізичного та фінансового здоров’я Підприємців Форевер на багато років в майбутньому.

Можливості компанії Форевер – безмежні. Мільйони людей у ​​всьому світі спробували її продукцію, поліпшили своє здоров’я і самопочуття, побудували успішний бізнес, а також змінили якість життя на краще. Сьогодні ця можливість відкрита для вас!

 

Склад набору:

коднайменуванняКільк.
022Помадка6
028Зубна Паста2
051Крем з прополісом1
061Желе Алое2
064Алое Хіт2
067Дезодорант2
077Сік Алое з Персиком1
473Арджі+1
475С9 ваніль1
610Актив Про-Бі1

 

Переваги

Сертифікати по продукції

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *