Трайпэк Форевер Свобода

Код продукта: 1963
Форевер Свобода має всі потужні переваги оригінального Гелю Алое Вера а також додатковими властивостями, які допоможуть вам рухатися! Ми ретельно відібрали інгредієнти, які підтримують здоров'я суглобів і доповнюють ваш активний спосіб життя. Якщо ви маєте бажання потанцювати від душі або прийти до фінішу в забігу першим, обери освіжаючу пляшку Форевер Свобода для правильного балансу поживних речовин, які допоможуть вашим суглобам залишатися міцними і рухливими. Доведено, що хондроїтин, глюкозамін і МСМ сприяють нормальній функції суглобів, рухливості та амортизації, допомагаючи підтримувати здоров'я хрящів. Ці три важливих природних інгредієнти створюють прекрасну гармонію з поживними властивостями Алое вера.

Описание продукта

Компания Форевер предлагает Вам уникальный продукт для профилактики и восстановления правильной работы опорно-двигательного аппарата — «Форевер Свобода»!

Форевер Свобода — это уникальная формула, созданная для здоровья Ваших суставов. В этом соке компания «Форевер» соединила Гель Алоэ Вера с двумя необходимыми для опорно-двигательного аппарата элементами – глюкозамин сульфатом и хондроитин сульфатом, которые сохраняют Ваши суставы здоровыми и подвижными. Кроме того, в состав добавлены витамин С и МСМ (основной источник биодоступной серы), необходимые организму для поддержания здоровья соединительных тканей и суставов.

СОДЕРЖАНИЕ УПАКОВКИ

3 литра

ПРИМЕНЕНИЕ

120 мг ежедневно. Перед употреблением взболтать. После открытия пломбы хранить в холодильнике.

 

Преимущества

• Підтримує опорно-руховий апарат
• Допомагає підтримувати здоров'я хрящів
• Натуральний апельсиновий ароматизатор
• Не містить глютен

Сертификаты по продукции

Не тестований на тваринах, Сертифікат Міжнародної Ради по Вивченню Алое, Не містить глютен, підходить для вегетаріанців.


Отзывы клиентов

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *