Трайпек Гель Алое Вера

Код продукту: 153
Три пляшки наших чудових напоїв - це саме стільки, скільки потрібно для того, щоб не тільки спробувати їх, відчути їх приємний і освіжаючий смак, але і відчути на собі перші позитивні результати від їх вживання. Бадьорість, енергія, поліпшення травлення - лише деякі з цих результатів. На ваш вибір - три варіанти Трайпеків: Гель Алое Вера, Свобода та Ягідний Нектар. Кожен напій несе свою додаткову користь, але головне те, що в основі кожного з них лежить чистий гель Алое вера, що є справжнім джерелом корисних і поживних речовин.

Опис продукту

Гель Алое Вера – найцінніший напій з стабілізованого гелю Алое вера, який фактично ідентичний м’якоті свіжозрізаного листа алое. У ньому міститься більше 75 поживних речовин і 200 активних компонентів, включаючи 20 мінералів, 18 амінокислот і 12 вітамінів.

Гель Алое Вера очищає, живить і захищає наш організм, працюючи разом з нашим «внутрішнім доктором» – імунною системою, заповнюючи недолік необхідних поживних речовин.

Він працює на клітинному рівні, очищаючи і живлячи кожну клітину нашого організму, тим самим покращуючи його роботу на клітинному рівні.

Гель Алое Вера нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, покращує засвоюваність поживних речовин, прискорює виведення шлаків і продуктів обміну з організму, зміцнює імунітет.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

3 літри

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

60-120 мл щодня. Перед вживанням збовтати. Після відкриття пломби зберігати в холодильнику.

Переваги

• Містить 96,6% чистого гелю з м'якоті листа алое
• Підтримує здорове травлення
• Сприяє зміцненню імунітету
• Сприяє засвоєнню поживних речовин
• Допомагає підтримувати рівень природної енергії

Сертифікати по продукції

Не тестований на тваринах, Сертифікат Міжнародної Ради по Вивченню Алое, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, Не містить глютен, підходить для вегетаріанців і веганів.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *