Вітолайз Енергія Жіноча

Код продукту: 375
Запатентована натуральна суміш антиоксидантів, трав, фруктів, вітамінів і мінералів, які необхідні для здоров'я кожної жінки. Вітолайз Енергія Жіноча містить яблуко, пассифлору і Лимонник китайський - це традиційні рослини, які допомагають збалансувати гормональний фон і поліпшити загальний стан здоров'я і самопочуття. Порошок з плодів журавлини підтримує функції сечовивідних шляхів і підшлункової залози.

Опис продукту

Збалансована підтримка жіночого організму.

 

Вітолайз Жіноча Енергія забезпечує збалансовану підтримку жіночого організму. Запатентована суміш, що включає журавлину і потужні рослинні інгредієнти в поєднанні з ключовими вітамінами були ретельно підібрані з метою забезпечення потреб жіночого організму.

 

Порошок плодів лимонника китайського, яблучний порошок, порошок плодів пасифлори і вітаміни групи В сприяють балансу гормонального фону.

 

Ми також додали необхідні вітаміни і поживні речовини, які зазвичай виснажуються від стресу, пологів, годування грудьми і замісної гормональної терапії. Порошок плодів журавлини виготовлений за допомогою запатентованого процесу, який захищає її від руйнування кислотою шлункового соку. Клінічно доведено, що журавлина підтримує здоров’я сечовивідних шляхів.

 

Такі вітаміни і мінерали, як залізо, магній і вітаміни групи В підтримують здоров’я репродуктивних органів, а вітамін D підтримує правильну роботу яєчників.

 

Дайте вашому організму харчування, яке розроблено спеціально для вас з вашими індивідуальними особливостями.

 

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

120 таблеток

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

Желатин, гліцерин, вода очищена, віск бджолиний, соя, лецитин і екстракт ріжкового дерева. Містить сою.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

По 2 таблетки 2 рази на день

 

 

Переваги

• Підтримує баланс гормонального фону
• Підтримує здоров'я сечовивідних шляхів
• Сприяє здорової репродуктивної функції

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат кошерності, Сертифікат халяльності, не містить глютен, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *