Зміцнююча Сироватка Infinite від Форевер

Код продукту: 555
Це - сильний еліксир, який приносить видимі результати. Його науково розроблена формула посилює цілющий вплив Алое за допомогою клінічно дослідженого інгредієнта, трифторацетил трипептида 2. Як показали клінічні дослідження, один тільки цей інгредієнт істотно покращує еластичність шкіри і успішно зменшує рівень прогеріна, шкідливого протеїну, вміст якого збільшується з віком, що погіршує стан шкіри. Повторюючи природні процеси, що відбуваються в шкірі, цей тримінокислотний пептид посилює видиму щільність шкіри і зменшує видимі зморшки і складки.

Опис продукту

Боротьба зі старінням зовні і зсередини.

Цей потужний еліксир дає реальні результати. Легко і швидко вбираючись шкірою, сироватка, зменшує появу тонких ліній і зморшок, відновлюючи природну пружність і еластичність шкіри.

Ця науково розроблена формула посилює дію алое з наших власних полів завдяки клінічно перевіреного інгредієнту, трифторацетил трипептиду-2. Клінічні випробування показали, що цей інгредієнт значно покращує еластичність шкіри і, як відомо, бореться з прогеріном, шкідливим білком, кількість якого збільшується з віком і завдає шкоди вашій шкірі. Наслідуючи природним процесам, що відбуваються в шкірі, цей пептид з трьох амінокислот покращує пружність шкіри і зменшує появу тонких ліній і зморшок.

Дріжджовий екстракт допомагає підтримувати синтез колагену і природний захист шкіри, а також зменшити появу нерівного відтінку шкіри, в той час як сироватковий протеїн оживляє шкіру за рахунок збільшення гладкості, пружності та еластичності. Ця складна формула без ароматизаторів – мрія для шкіри.

Ми об’єднали силу природи і самі передові технології для того, щоб допомогти вам виглядати і почувати себе краще.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

30 мл

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Стабілізований Гель Алое вера, вода, бутиленгліколь, гліцерин, гідроксиетилцелюлоза, 1,2-гександіол, декстран, трипептид-1, трифторацетил-трипептид-2, гідрогенізований крохмаль гідролізат, дріжджі, екстракт сироваткового протеїну, капроіл тетрапептид-3, капрілгідроксамова кислота, капрілілгліколь, етілгексілгліцерин, пропандіол, гідролізований натрій гіалуронат, гіалуронат натрію, аргінін, сорбат калію.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Натисніть один або два рази і наносьте швидко, але обережними рухами по всьому обличчю. Для досягнення найкращих результатів застосовувати в області шиї, рухами вгору до підборіддя. Використовуйте вранці і ввечері після очищення шкіри.

Переваги

• Зменшує появу тонких ліній і зморшок
• Покращує еластичність і пружність шкіри
• Підтримує здоровий синтез колагену і допомагає вирівняти тон шкіри
• Включає клінічно перевірені інгредієнти

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат Міжнародної Ради по Вивченню Алое, Сертифікати кошерності і халяльності, не містить глютену, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *