Зміцнюючий комплекс Infinite

Код продукту: 556
Дві таблетки при щоденному прийомі ефективно підтримують роботу безлічі внутрішніх систем організму, і, зокрема, здоров'я і зовнішній вигляд Вашої шкіри. Результат внутрішнього прийому колагену - це зменшення зморшок на шкірі обличчя і поліпшення її пружності, еластичності та зволоженості. Запатентовані компанією фітокераміди, одержувані з європейської пшениці, поповнюють запаси цього ключового елемента, який природним чином міститься в шкірі й відповідає за функціонування її гідробар'єру, який сприяє постійної зволоженості шкіри і перешкоджає її старінню. Підхід до краси шкіри зсередини є революційним кроком в області антистаріння та саме тією ланкою, яка донині була відсутня у всіх інших системах.

Опис продукту

Зупиніть старіння зсередини.

 

Краса – це більше, ніж просто догляд за шкірою, вона починається з правильного харчування. Даний продукт компанії Форевер – це перша ексклюзивна косметична добавка, яка допоможе вам контролювати процес старіння.

Дві маленькі таблетки без покриття, прийняті щодня, підтримують внутрішні органи і системи, а також ваше загальний стан здоров’я і зовнішній вигляд.

Згідно результатів двох клінічних досліджень французька диня містить супероксиддисмутазу, ключовий інгредієнт антиоксидантної системи, що допомагає боротися зі стресом від вільних радикалів.

Запатентовані фітокераміди, взяті з європейської пшениці, доповнюють ключові компоненти, природним чином містяться в шкірі, які відіграють вирішальну роль в її захисті і зволоженні.

Пероральний прийом колагену зменшує глибину і кількість зморшок на обличчі, покращує зволоження, гнучкість і еластичність шкіри.

Нарешті, вітамін С допомагає зменшити втому, а також сприяє нормальному утворенню колагену.

Краса зсередини – революційне рішення в антивікової системі догляду за шкірою. Зміцнюючий Комплекс не містить глютен і працює разом з зміцнює сироваткою і іншими актуальними продуктами лінійки Форевер.

 

ВМІСТ УПАКОВКИ

60 таблеток

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ

 

Діоксид кремнію. Містить рибу і пшеницю.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Вживайте 2 таблетки щодня. Для кращого результату приймати вранці.

Переваги

• Косметичний засіб, яке зберігає і підтримує молодість зсередини і зовні
• Зменшує появу зморшок, підвищує пружність і зволоження шкіри
• Допомагає різних систем організму і підтримує загальну енергію

Сертифікати по продукції

Не тестовано на тваринах, Сертифікат кошерності, не містить глютену, підходить для вегетаріанців.

Відгуки клієнтів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *