Наша компанія

Рекс Манн

Хто ж такий пан Рекс Манн, людина якій належить найбільша приватна компанія штату Арізона, США? Це єдиний Власник, Голова Правління Директорів і Президент одного з найбільших мережевих підприємств в світі. Рекс Манн зміг показати, чого може досягти маленька група людей, відданих своїй справі, створивши унікальну компанію Форевер Лівінг Продактс.

Узнать больше

Всі мрії мають свій початок

У 1978 році Рекс Манн запросив своїх близьких друзів і родичів на першу зустріч компанії Форевер Лівінг Продактс в м. Тампа, штат Арізона, де представив їм бізнес модель – з унікальним Маркетинговим Планом і чудовою продукцією, яка дозволила б мільйонам людей по всьому світу підтримувати своє здоров’я і красу. А головне полягало в тому, що ці продукти самі говорили за себе, дозволяючи будь-якій людині побудувати міцний і прибутковий бізнес.

Історія компанії

Заснована в 1978 році тільки завдяки ентузіазму та наполегливій праці, Форевер Лівінг Продактс тепер перетворилася на компанію з багатомільярдним бюджетом, яка змінює життя людей на краще, продаючи сотні продуктів для відмінного самопочуття і краси по всьому світу. Спираючись на багаторічний досвід, нові інноваційні ідеї, тверді цінності і неперевершений контроль якості, Форевер Лівінг Продактс продовжує відкривати нові стежки на своєму шляху до неймовірного успіху. Створюючи Форевер Лівінг Продактс, Рекс Манн знав, що розраховувати на сторонніх постачальників – не найкраща ідея для створення продукції потрібної йому якості, тому він наполіг на тому, щоб Форевер стала максимально вертикально інтегрованою компанією з власними полями Алое Вера, виробничими і пакувальними підприємствами, а також складськими приміщеннями. Далекоглядність Рекса забезпечила Форевер можливістю контролювати якість і вартість кожного кроку на шляху продукту до Вас. Саме тому Форевер має можливість сфокусуватися на тому, що має найбільше значення – на якості, інновації та найкращій продукції на землі.

Узнать больше

Головна перевага Форевер

Коли Рекс Манн створював компанію, він розумів, що в інтересах компанії не покладатися на сторонніх постачальників, партнерів та виробників. Він створив максимально можливу в сьогоднішніх реаліях вертикально інтегровану компанію, яка займається практично всім, починаючи від вирощування сировини (поля Алое вера), закінчуючи транспортуванням і доставкою продукції. Компанія Форевер володіє полями Алое вера, виробничими потужностями, заводами і складами, маючи можливість контролювати якість продукції на будь-якому етапі виробництва і поширення – починаючи від сировини і закінчуючи готовою продукцією, улюбленою Вами. Від рослини – до Продукту – до вас!

Люди, які роблять це можливим

Компанія Форевер – це компанія, яка змінює життя мільйонів людей по всьому світу. І, звичайно ж, за цією компанією стоять дивовижні лідери. Маючи багаторічний досвід роботи і безліч ідей, вони управляють цим бізнесом на благо мільйонів людей по всьому світу.

Глобальна команда Лідерів

До цієї Лідерської Команди входять найуспішніші Підприємці Форевер з усього світу. Ця команда допомагає порадами та ідеями, які виводять компанію Форевер на нові висоти.

Серце Форевер

Forever Corporate Plaza – це міжнародний офіс компанії Форевер в Скоттсдейлі, штат Арізона, відомий Підприємцям Форевер у всьому світі. Це прекрасна будівля є домом для нашої виконавчої команди, а також серцем бізнесу Форевер!

ФЛП у світі

Компанія Форевер працює в більш ніж 160 країнах по всьому світу. У компанії працює понад 10 мільйонів Підприємців Форевер. Компанія пропонує кожному з вас унікальні продукти для підтримки здоров’я і довголіття, а також прибутковий бізнес-план для поліпшення добробуту. Офіційні офіси і представництва – відкриті по всьому світу, але для нас це більше, ніж просто офіси. У цих офісах ми передаємо кожному Підприємцю Форевер, який працює і призначає в цих офісах зустрічі, своє ставлення і настрій.

Побудова кращого майбутнього

Найголовніші люди в компанії Форевер – це не ті, хто виробляє продукцію: керівники, управлінський персонал, маркетологи, комп’ютерники – а люди, які використовують нашу продукцію і вірять в неї. Ми віримо, що найголовніше – це те, що ми робимо для інших і як ми це робимо. І ми дійсно намагаємося робити все найкращим чином! Якщо ви детальніше ознайомитеся і доторкнетеся до нашої компанії, ви зрозумієте чому компанія Форевер – це більше, ніж просто ще одна з компаній.

Непорушний кодекс етики

Ми пишаємося тим, що наша Компанія є членом Асоціації Прямих Продажів, національної торгової асоціації провідних фірм, які виробляють і поширюють товари та послуги, продаючи їх безпосередньо покупцям.

Узнать больше

Глобальне Ралі Форевер

Глобальне Ралі – це приголомшливий щорічний захід для тисяч Підприємців Форевер з усього світу, який проводиться в одному з унікальних, екзотичних місць планети. Під час Ралі наші Підприємці Форевер проводять до 10 днів в атмосфері радості, відпочинку, тренінгів, свята, визнань і, що найважливіше, можливостей ведення бізнесу спільно з іншими успішними Підприємцями Форевер з більш ніж 160 країн світу.

Благодійність

Крім того, компанія Форевер займається благодійністю. У 2009 році компанія Форевер створила спеціальний фонд, в який може перерахувати гроші кожен Підприємець Форевер. Ці гроші разом із грошима компанії перераховуються на різні благодійні потреби. Компанія Форевер співпрацює з різними благодійними організаціями по всьому світу, які займаються боротьбою з бідністю, голодом і відсутністю необхідних медичних послуг. Даний Фонд також підтримує зусилля з надання допомоги в ліквідації наслідків стихійних лих. Рекс має величезне серце і справді дбає про людей, особливо співробітників і підприємців Форевер. Рекс зі своєю дружиною, Рут, вважають допомогу людям найголовнішим своїм завданням.

Спільна праця по подоланню голоду у всьому світі

Курорти Форевер

Компанія Форевер Резортс зі штаб-квартирою в Скоттсдейлі, штат Арізона, володіє і управляє більш ніж 40 унікальними об’єктами нерухомості, рекреації та розваги, розташованими на території або поблизу від національних парків, зон відпочинку і національних лісів в різних регіонах Сполучених Штатів. Ми також управляємо більш ніж 20 об’єктами в Європі та Африці

Узнать больше