Наша продукція

Наша продукция

Ми думаємо про Алое Вера … багато. Ця чудодійна рослина не тільки надихає нас, але і є основою для наших постійно еволюціонуючих засобів догляду, косметики, біологічно активних добавок до їжі і продуктів особистої гігієни. Воно мотивує наших фахівців з науково-дослідних розробок постійно впроваджувати інновації та дозволяє нам щорічно випускати нові та вдосконалені продукти. Як то кажуть: «Чим більше ми дізнаємося про Алое Віра, тим більше ми його любимо!»»

Стандарти виробництва

Компанія Форевер взяла на себе довічні зобов’язання забезпечувати вас продуктами найвищої якості. І мова йде не тільки про те, що вони ефективні – вони найкращі. У Форевер у нас є звичка відповідати найвищим стандартам. Компанія Форевер володіє величезною кількістю різних сертифікатів і Знаків Якості, але ми пишаємося тим, що найвищу планку ставимо собі самі. Всі наші співробітники намагаються робити все можливе, щоб планку було взято. Є стандарти галузі, є державні стандарти, але є ще й стандарт Форевер – найвищий стандарт з існуючих.

Завод Алое Вера оф Америка

Завод Алое Вера оф Америка в м. Далласі, штат Техас є наріжним каменем всього нашого процесу виробництва продукції з Алое вера. Саме звідси ми контролюємо поля в Домініканській республіці та в долині річки Ріо Гранде, центрі підготовки продукції в Техасі, тут виробляється і понад 8 мільйонів галонів гелю Алое вера щорічно, а також багато інших лінії продуктів з алое.

Дізнайтеся більше

Команда Алое Вера оф Америка

На заводі Алое Вера оф Америка ми зібрали команду професіоналів, команду співробітників світового класу, які зайняті виробництвом, дослідницькою діяльністю, розробкою нових формул і продуктів. У нас в команді працюють сумлінні, віддані, працьовиті професіонали, деякі з яких працюють вже протягом 30 років і більше! Ми пишаємося тим, що компанія Форевер відіграє важливу роль в розробці і створенні деяких дивовижних, фантастичних продуктів на світовому ринку. Щоб досягти цього, необхідна щоденна наполеглива робота кожної окремої людини!

Наукові дослідження та розробки

Якщо ви запитаєте наш відділ досліджень і розробок про те, що вони думають про Алое вера – ви можете бути впевненими в їхній безмежній любові до цієї рослини. Наприклад, Бен, Віце-Президент відділу досліджень і розробок, говорить про те, що, чим більше він дізнається про алое, тим сильніше закохується в цю дивовижну рослину! І він такий не один.

Дізнайтеся більше

Постійний контроль якості

Наш відділ хімічних технологій ретельно перевіряє всю сировину: її рН, в’язкість, колір, зовнішній вигляд, стабілізатори та багато інших показників до того, як відділ компаундирування використовує її в процесі виробництва тієї чи іншої продукції. Крім того, після виробництва готового продукту, ми ще раз перевіряємо його з величезною пильністю і увагою. Тому будь-який клієнт або Підприємець Форевер може бути впевнений в тому, що, купуючи будь-який продукт компанії, він купує продукт найвищої якості, який відповідає всім вимогам і нормам. Також ви завжди можете ознайомитися зі складом будь-якого продукту на етикетці: склад повністю відповідає зазначеним даними.

Лабораторія контролю якості

Всі наші продукти, як нові, так і існуючі, проходять ретельну перевірку на відповідність найвищим можливим стандартам на кожній стадії виробничого процесу – від ретельного сканування сировини перед початком виробництва до тестування в процесі виробництва і фінального відбору проб партії.

Сертифікоована якість

Компанія Форевер віддана ідеї пропонувати Вам продукцію тільки найвищої в світі якості, і ми активно прагнемо до отримання зовнішніх сертифікатів для підтвердження нашої відданості якості.

Пристрасна відданість якості продукції

Працюючи в компанії Алое Вера оф Америка, кожен співробітник стає невід’ємною частиною цілої команди. Це життєво важливо не тільки для нашого успіху, але і для нашої постійної відданості якості.

Дізнайтеся більше

Змішування

Компанія Алое Вера оф Америка контролює кожен аспект нашого виробничого процесу від пошуку якісних джерел сировини і володіння власними фермами до відправки готової продукції Підприємцям Форевер..

Виробництво

Контролюючи 100% кожного аспекту нашого бізнесу, ми маємо можливість сконцентруватися на найважливішому – на якості. Ми пишаємося тим, що наші технології дають Підприємцям Форевер і споживачам додаткову впевненість і віру в те, що їх підтримує компанія, яку ми вважаємо однією з кращих в світі.

Об’єм робіт

Переробка понад 8 галонів чистого гелю Алое Вера щороку – це непроста справа. Особливо з огляду на те, що компанія Форевер Лівінг Продактс контролює операційну діяльність Алое Вера по всьому світу, включаючи поля і сільськогосподарські роботи в Домініканській республіці та в Південному Техасі, а також велике переробне підприємство в Далласі.

Дізнайтеся більше

Натуральні засоби персональної гігієни

Компанія Форевер поєднує інгредієнти найвищої якості для створення чудовою лінійки ексклюзивних натуральних продуктів особистої гігієни. Завдяки чистому стабілізованому гелю Алое Вера, Форевер може запропонувати Вам засоби для будь-якої ділянки тіла з голови до ніг.

Дізнайтеся більше

Відвантаження та розподіл

Компанія Форевер надзвичайно пишається тим, що може виробляти продукцію, яка постійно справляє позитивний ефект на людей, їх сім’ї та Підприємців Форевер по всьому світу. Ми знаємо, як важливо забезпечувати швидку і своєчасну доставку, щоб Вам ніколи не доводилося чекати на свої улюблені продукти!

Форевер Нутріцевтікал

Компанія Форевер – це культура найвищих стандартів діяльності, і Форевер Нутріцевтікал – не виняток. Наше виробниче підприємство площею 7665 квадратних метрів – предмет заздрощів конкурентів. Щороку ми виробляємо понад 2 мільярди таблеток, 20 мільйонів пляшок, 2 мільйони вантажних місць і більше 5 мільйонів фунтів трав, вітамінів, мінералів, амінокислот, життєво важливих поживних речовин, біофлавоноїдів і білків.

Дізнайтеся більше

Відкрита кухня

Форевер Нутріцевтікал – це культура відмінної якості і цінностей. У серці Форевер Нутріцевтікал – якісні продукти і якісні люди, які пишаються тим, що вони роблять. Ми з гордістю демонструємо якість, з якою ми виробляємо нашу продукцію. Як хороший ресторан, де Ви можете зустрітися з шеф-кухарем і подивитися кухню, Форевер Нутріцевтікал пишається тим, що може мати прозорі вікна на всьому підприємстві, щоб можна було побачити кожен крок нашого виробничого процесу, завдяки якому з натуральної сировини ми створюємо фантастичні продукти.

Стандарт Форевер

Ми знаємо, що коли наші споживачі беруть в руки наш продукт, вони бачать лише одну маленьку таблетку. Вони мало знають про сотні дрібних і скрупульозних кроків в процесі виробництва кожної простої, але потужної таблетки. Форевер Нутріцевтікал дуже пишається своєю продукцією, і тому ми ретельно тестуємо всі від сировини, що надходить до компанії, до готової продукції, яка йде до Вас.

Дізнайтеся більше

Що написано на этикетці

Форевер Нутріцевтікал ретельно тестує кожну вироблену партію на кожній стадії процесу виробництва – від сировини до готового продукту – тому ми абсолютно впевнені в тому, що продукт повністю відповідає тому, що написано на етикетці. Небагато компаній в галузі біологічно активних добавок до їжі підходять до якості з такою ретельністю.

Одна маленька таблетка

По завершенні процесу Ви бачите тільки просту, але й неймовірну по силі таблетку або капсулу. За кожною з них стоять процеси ретельного відбору, кваліфікації, пошуку, отримання сировини, тестування, змішування, компресії, грануляції – буквально сотні скрупульозних кроків і процесів для виробництва чогось, що відповідає нашим і Вашим високим стандартам!

Просто з джерела

Форевер Нутріцевтікал виконує вкрай складне завдання з пошуку унікальних і потужних інгредієнтів, і після серії ретельних тестів і аналізів ми переконуємося в тому, що кожен використовуваний в нашій продукції інгредієнт відповідає Стандарту Форевер або перевищує його.

Дізнайтеся більше

Споживаючи якість

Ніхто не скаже про це краще, ніж Джен Елфрі, мама, нутриціолог і наш Директор з менеджменту якості. Як мати, Джен пишається тим, що споживає її сім’я вдома. Як нутриціолог, ніхто не знає більше про склад біологічно активних добавок до їжі.

Дізнайтеся більше

Форевер Дірект

Форевер Дірект зі штаб-квартирою в Нідерландах доставляє Ваші улюблені продукти Форевер мільйонам клієнтів по всій Європі і Африці. Завдяки складським приміщенням площею майже в 2 гектари, Форевер Дірект відвантажує більше 7000 замовлень на день нашим Підприємцям Форевер і клієнтам!