Наше Алое

Джерело життєвої сили Форевер

Алое Барбаденсіс Міллер. Це слово важко вимовити, але його потрібно знати. Всього в світі існує більше 400 різних видів рослини алое. Кожен з них корисний по-своєму, але тільки один вид алое протягом багатьох тисячоліть визнаний найкориснішим видом завдяки своїм властивостям. Це Алое вера Барбаденсіс Міллер.

Дізнатися більше

Алое Вера

Компанія Форевер вирощує Алое вера на своїх власних полях в Домініканській республіці та в штаті Техас. Алое вера компанії Форевер вирощується і збирається із дотриманням всіх норм. При цьому використовуються кращі технології, фахівці і наукові дослідження. Алое часто називають найкращим подарунком природи, завдяки гелю, що знаходиться всередині листя, який володіє перевіреними корисними властивостями для організму. Компанія Форевер вирощує своє алое в найкращих кліматичних умовах. А ви отримуєте найкращі продукти без посередників: від рослини до продукту до Вас!

Поля Алое Вера

Для контролю якості нашого алое, компанія Форевер володіє і контролює 100% полів алое в долині річки Ріо Гранде, в штаті Техас, і 100% полів алое (6500 акрів землі) у Домініканській Республіці (найбільші поля алое в світі; в цих районах вирощують найкращі рослини Алое вера, оскільки в цих районах ідеальний баланс грунту, оптимальна температура і необхідну кількість опадів).

Дізнатися більше

Натуральні добрива і контроль над бур’янами

Здорові рослини ростуть в здоровому середовиці. На всіх наших полях, і в Домініканській Республіці, і в долині річки Ріо Гранде, ми в вільних умовах вирощуємо кіз і овець, які є 100% натуральним способом боротьби з бур’янами і удобрення грунту. Це дозволяє нам виростити чудовий урожай, без шкідливого впливу на алое та навколишнє середовище.

Зібране вручну

Так само, як ми ставимося до контролю якості та виробництва нашої готової продукції, ми ретельно дотримуємося стандартів і норм щодо посадки, вирощування та збирання врожаю. Ми збираємо наші листя алое вручну, досліджуючи кожну окрему рослина. Потім листя обробляються протягом декількох годин, після чого ми отримуємо найчистіший, свіжий Гель Алое Вера, який задовольняє всі вимоги і зберігає всі властивості, якими його наділила природа.

Вирощування та збирання врожаю

Коли мова йде про збір врожаю і переробку алое, основним своїм завданням наше керівництво вважає забезпечення максимально можливої свіжості і сили продукту. Ось як ми це бачимо: алое – це чудовий подарунок, який дала нам природа, і увагу наших вчених сконцентровано на повному розкритті його потенціалу..

Дізнатися більше

Контроль якості

Якщо ми говоримо про контроль якості і обробцу Алое вера, то не може бути нічого краще і ефективніше, ніж контроль якості вручну. Наші сучасні технології і виробничі потужності дозволяють нам зберегти природні властивості алое і провести стабілізацію в перші кілька годин після збору врожаю. Після чого найчистіший гель Алое відправляється до лабораторії практично без втрати своїх властивостей (наш стабілізований Гель Алое за своїм складом ідентичний свіжозрізаному листу алое)!

Тільки найкраще

Коли Рекс уявляв у динаміці те, чим повинна була стати Компанія Форевер, одним з фундаментальних аспектів було забезпечення найвищої якості продукції. Рекс ніколи не зраджував своїй відданості якості і не йшов на компроміс. Саме тому ми впроваджуємо тільки 100% контроль за процесом – від вирощування алое до отримання готового продукту.

Дізнатися більше

Упаковано зі збереженням свіжості

Якість сировини на 500% залежить від способу збору врожаю, кліматичних і сезонних умов, а також способу і умов зберігання. Щоб звести до мінімуму зміни і забезпечити кращу якість нашого Алое, листя обробляється і упаковуються для відправки на наші виробничі потужності протягом декількох годин після збору врожаю. Це гарантує те, що ми отримуємо найчистіший і найсвіжіший гель Алое вера із збереженням всіх його природних властивостей.

Відправка готового продукту

Компанія Форевер Лівінг Продактс зосереджує свої зусилля не тільки на виробництві найкращого в світі продукту з алое, а й на забезпеченні швидкої та ефективної доставки. Порт Пуерто Плато дозволяє нам транспортувати перероблене і запечатане алое в продуктові лабораторії та на виробничі лінії в герметичному і контрольованому середовищі, зберігаючи зібране алое в первозданному вигляді.

Позитивний вплив на оточуюче середовище

Багато компаній говорять про модні тенденції захисту і підтримки навколишнього середовища, про екологічну відповідальність і мінімальний на нього вплив. Компанія Форевер не просто говорить про це, а робить все можливе, щоб максимально зберегти навколишнє середовище. Ми робимо це не тому, що це модно. Ми робимо це тому, що вважаємо це правильним і обов’язковою умовою ведення будь-якої діяльності.

Дізнатися більше

Екологічний баланс

Якщо говорити про перетворення вуглекислого газу на кисень, то 20 рослин алое здатні перетворити стільки ж вуглекислого газу на кисень, скільки і одне дерево. Завдяки більш ніж 50 мільйонам рослин Алое Вера наші поля очищають Землю від 2 мільйонів тонн вуглекислого газу на рік!