Допоможемо дітям разом!

06.04.2022

Любі друзі,

Щиро дякуємо всім, хто пропонує свою допомогу або ставить питання про можливість допомогти людям, вимушеним покинути свої будинки через війну. Найбільше цієї допомоги потребують, звичайно ж, діти. Ми обговорили і зважили наші можливості, і виникла така ідея:

Усі бажаючі допомогти (а бажаючі, судячи з ваших питань, вже є) можуть зробити мінімальне замовлення чи більше продукції, яка йтиме на допомогу дітям. Форевер робить це у глобальних масштабах (співпрацює з організацією Save Children), а ми робитимемо це у локальному (і навіть регіональному) масштабі.

Отже, пропонуємо наступні дії: Підприємець добровільно робить замовлення продукції (має бути дотримано умову мінімального замовлення) з позначкою, що це замовлення ПОВНІСТЮ йде на допомогу дітям (щоб нашим співробітникам не витрачати додатковий час і не відстежувати окремі продукти в кожному замовленні). У такі замовлення можуть входити лише певні продукти, які найбільше знадобляться дітям:

  • Кідз №354
  • В12 плюс №188
  • Натур-Мін №37
  • Абсорбент-З №48
  • Гігієнічна помадка №22

Продукти цих замовлень збиратимуться на складі в Ужгороді в окрему скриньку, а потім передаватимуться з рук в руки представникам організацій, які допомагають безпосередньо дітям-біженцям, змушеним жити у важких умовах.
Передавати допомогу ми намагатимемося щотижня в міру наявності цієї допомоги, а про закінчення збору допомоги ми повідомимо заздалегідь за декілька днів.

Заздалегідь дякуємо вам за благородство та благодійність.
Доброго здоров’я та мирного неба Вам та Вашим сім’ям.

Ваша команда ФЛПЮ