Дякуємо Вам за лояльність

04.01.2022

Шановні Підприємці!

Оскільки 2021 рік добіг кінця, ми хотіли б подякувати вам за вашу незмінну лояльність. Нам подобається, що ви є частиною сім’ї Форевер, і ми сподіваємося, що вам подобаються наші чудові продукти та щедрий маркетинговий план.

Ми працювали наполегливіше, ніж будь-коли для того, щоб ви й надалі отримували високоякісні продукти, які вам подобаються, у потрібний час, у потрібному місці та за правильною ціною. Через низку факторів у всьому світі в останні 18 місяців це було нелегко, але завдяки завзятій роботі наших співробітників та самовідданості наших Підприємців ми змогли забезпечити найвищий рівень якості та обслуговування без підвищення вартості, незважаючи на зростання витрат.
На жаль, через те, що витрати продовжують зростати безпрецедентними темпами, ми були змушені прийняти важке рішення та підвищити наші оптові та роздрібні ціни на 3% 1 лютого 2022 року. Ми заздалегідь дякуємо вам за розуміння. Хороша новина полягає в тому, що ваші бонуси також збільшуватимуться.

Як завжди, дякуємо вам за постійну підтримку, і ми з нетерпінням чекаємо на захоплюючий новий рік, наповнений зростанням бізнесу, радістю і, сподіваюся, поверненням у відкритий для нас реальний світ!

Пітер Бутс
Віце-президент з Європи