Основна інформація із конференції з Генеральним директором Олексієм Ємельяновим з Хоум Офісу 6 квітня 2022 року + запис конференції

07.04.2022

Шановні Підприємці!

Основна інформація із вчорашньої конференції з Генеральним директором Олексієм Ємельяновим з Хоум Офісу:

“Форевер активно надає допомогу нашим лояльним, активним Підприємцям в Україні, надсилаючи гроші на їхні банківські рахунки, щоб Підприємці принаймні мали під рукою гроші.

Ми виплатили Бонус за «хороший» місяць січень людям, які були активні в січні, наприкінці лютого. Відповідно до цього ПФ, які отримали бонус за січень, отримали аналогічну суму наприкінці лютого, незалежно від їх фактичного статусу активності в лютому.

На початку березня ми також виплатили бонус тим ПФ, які не були активними в січні, але встигли виконати активність в лютому.
Протягом березня Форевер знову вирішила виплатити бонус за кращі місяці січня/лютого активним Підприємцям.

Форевер не хоче, щоб ви турбувалися щодо статусу цих передоплат. Форевер не має бажання просити Підприємців компенсувати ці штучні суми дійсними сумами, які належатимуть Підприємцям. Це означає, що Форевер не буде просити гроші назад. Ми вважаємо, що за даних обставин важливо, щоб у вас були гроші в банку.

Однак, оскільки зараз проблема з поставкою продуктів стала меншою, а загальна ситуація трохи нормалізується, ми не очікуємо подальших штучних виплат бонусів після цього місяця березня. Станом на квітень бонусні виплати здійснюватимуться відповідно до реального бізнесу і активності 4КК Підприємців.

Тому при виплаті березневих бонусів ми будемо виплачувати один із варіантів на основі найбільшої суми:
– Повторно січневий бонус для тих, хто був активним у січні;
– Повторно лютневий бонус для тих, хто не був активний у січні, але був активним у лютому або вони були активні у січні та лютому, але лютневий бонус був вищим, ніж січневий;
– Бонус за березень для тих, хто не був активним у січні чи лютому, але був активним у березні або вони були активні у січні та/або лютому, але березневий бонус вищий, ніж за січень чи за лютий.”