Прохання про розуміння та підтримку

24.03.2022

Шановні Підприємці,

Звертаємось до вас із проханням про розуміння та підтримку з вашого боку у наступному аспекті нашої спільної командної роботи. В даний час всі співробітники ФЛПЮ зайняті насамперед оформленням та відправкою ваших замовлень. Сьогодні ця процедура вимагає значно більше часу та зусиль, при тому, що ресурсів наших співробітників виявляється недостатньо: усі працюють на межі сил та можливостей.

У зв’язку з цим, переконливо просимо вас утриматися від питань до співробітників ФЛПЮ, не пов’язаних безпосередньо зі змістом ваших замовлень. Вони забирають дорогоцінний час, за який можна було б оформити більше ваших замовлень.

На такі питання про те, як слід приймати той чи інший продукт, або який продукт варто придбати з тією чи іншою метою, можуть відповісти ваші спонсори або колеги. Що стосується питань про, наприклад, термін придатності певних продуктів – ми відповідатимемо на них тоді, коли робота співробітників повернеться у більш-менш нормальне русло і у них з’явиться трохи на це часу. Можемо сказати одне, що сьогодні всі купують продукцію компанії для особистого негайного споживання, а не для створення її значного запасу, а значить, термін її зберігання не закінчиться в будь-якому найближчому майбутньому.

Дуже просимо увійти в наше становище у цьому питанні, а ми зі свого боку зробимо все для того, щоб ваші замовлення оброблялися та доставлялися до вас якнайшвидше.

Велике спасибі за вашу підтримку та розуміння.
Ваша команда ФЛПЮ