Спілкування на світовому рівні

22.04.2021

У наших заходах мені подобається дуже багато чого. Що ж в них може не подобатися? Радість, святкування ваших успіхів, феєрверки, оголошення про нововведення в бізнесі … все це – це дивовижні складові моєї роботи. Але більше за все інше, я чекаю одного – можливості побачити стількох друзів з усього світу і поговорити з ними.

У Греції, в Коста Наваріно, сталося щось, про що у мене не було можливості поділитися з багатьма з вас до донині і що має пряме відношення до Глобального Ралі в Дубаї – і зараз, оскільки ми наближаємося до закінчення кваліфікації на Eagle Менеджер Ретріт- 2017, мені здається, що для цього настав слушний момент.

Одного разу пізно ввечері ми невеликою компанією вирушили повечеряти в Пілос, містечко приблизно в 20 хвилинах від Коста Наваріно. Назад, на курорт ми поверталися досить пізно, і я очікував побачити його тихим і спорожнілим, адже час наближався до півночі. Але я помилився. Скрізь, у фойє й на відкритих верандах ресторанів, ми побачили групи Підприємців Форевер з усього світу, які ділилися один з одним своїм досвідом, кращими напрацюваннями, знаннями і культурою.

У фойє я побачив, як кілька Eagle Менеджерів з Малайзії діляться знаннями з Eagle Менеджерами з країн Бенілюксу та розповідають нашим лідерам з Японії, які були на ІМР перший раз, чому потрібно бути частиною цього заходу. Саме в ЦЬОМУ і суть заходів Форевер. Наша любов допомагати іншим і ділитися приголомшливими можливостями Форевер – ось те, що змушує цих пристрасних людей з усього світу збиратися разом. Саме це робить Форевер особливою компанією і саме це дозволило нам залишатися в бізнесі протягом майже 40 років.

Без сумніву, у вас буде можливість стати учасником таких неймовірних моментів в Дубаї, де збирається так багато наших лідерів з усього світу. Закликаю вас скористатися моментом і задуматися над тим, чим ви зможете поділитися. Ви везете з собою свій кращий досвід, позитив і вміння ділитися з іншими? Ви відкриті для спілкування і хочете вчитися? Будьте чесними з собою.

Як кваліфіканти на Глобальне Ралі ви є представниками Підприємців Форевер з найвищими досягненнями в нашому бізнесі, і я знаю, що відповідальність висока! Ваші слова та приклади дуже сильні! Саме до вас ми звертаємося з проханням навчити інших і показати їм силу позитивного настрою і стійкості перед лицем незгод.

З нетерпінням чекаю зустрічі з багатьма з вас в Дубаї, щоб відзначити ваш успіх, почути про ваші досягнення і навчитися у вас. Тому що, повірте мені, я вчуся і дедалі більше пізнаю силу цього бізнесу кожного дня.

Продовжуйте посміхатися,

Грег Манн

Президент компанії «Форевер Лівінг Продактс»