Світла память

18.07.2021


З важким серцем ми повідомляємо про смерть Рекса Манна. Ми знаємо, що ця новина для багатьох стане справжнім шоком, ми розуміємо це, і наша любов прагне до кожного з вас долаючи багато миль. Рекса запам’ятають, як чоловіка Рут, батька Тодда, Соні та Грегга. Дідусь для 12-ти онуків, прадід для 16-ти правнуків, а також гігант підприємництва і друг для багатьох мільйонів. Він відчував себе спокійно в будь-якій обстановці; в присутності королівських осіб, на схилах пагорбів одного зі своїх ранчо або ж просто прогулюючись вулицею свого улюбленого Самоа. Народжений в родині фермерів в Сода Спрінгс, штат Айдахо, почавши з малого, він вибудував імперію, яка торкнулася життів мільйонів. При цьому він не втратив своєї любові до суспільства і оточуючих його людей. Він пам’ятав імена, завжди і всіх обіймав і завжди знаходив час вислухати. Його спадщина – це надія і любов, які він надсилав по всіх куточках світу.

Багато хто з вас, напевно, задумаються над тим, як вони можуть допомогти, і ми глибоко цінуємо це. Поки ми лише просимо вас обійняти тих, кого ви любите, першими попросити вибачення і шукати можливості послужити оточуючим. А тим, хто є частиною Форевер, ми знаємо, що Рекс порадив би говорити з людьми і пам’ятати, що Сила Форевер – це Сила Любові.
Ми також розуміємо, що багато хто з вас хотіли б взяти участь в церемонії прощання з Рексом, але через обмеження, пов’язані з COVID, очікується, що це будуть скромні похорони у вузькому сімейному колі і всесвітнє віртуальне Святкування Життя. Подробиці ми надішлемо вам в найближчі дні.

Ми любимо вас всіх,

Сім’я Манн.